EVDE KINA ORGANİZASYONU

GÜVENLİ TİCARETİN TEK ADRESİ , WHATSAAP HATTIMIZDAN DETAYLI BİLGİ İSTEYİNİZ.

Kına Organizasyonu konusunda uzman kadromuz ile sizlere Evde Kına Organizasyonu yada istediginiz bir mekanda Kına Organizasyonu hizmeti vermekteyiz. Kına Tahtlarımız hem evlerde kullanılmaktadır hemde mekanlarda , Kına Tahtı Modelleri konusunda geniş bir yelpazemiz bulunmaktadır.

KOD 10 – FULL SET OLARAK GÖNDERİM YAPMAKTAYIZ.

KOD 11 – FULL SET OLARAK GÖNDERİM YAPMAKTAYIZ.

KOD 12 – FULL SET OLARAK GÖNDERİM YAPMAKTAYIZ.

Nişan Organizasyon’larının Evde yapılması sonrasında sizlerden Evde Kına Organizasyonu talepleri almaya başlamış bulunmaktayız. Sizler için kendi bünyemizde Kına Organizasyonu Tahtları üretmekte ve bu ürünleri sizlere kiralamaktayız. Kına Taht’larımız evler için üretilmiş ve boyut açısından her evde kullanılabilir ölçülerdedir Evde Kına Organizasyonu için bizlerden destek almadan organizasyon planlamaları yapmayınız. son zamanlarda mekanların bu tarz organizasyonlar için çok fazla ücret istemesi nedeniyle ilk başta belirli bir kesimden talepler almaya başlamış daha sonra ise herkes tarafından bu tarz butik organizasyonlar moda haline gelmiş durumdadır. Kına Organizasyonu konusunda isterseniz ev ortamında bu hizmeti vermekteyiz dilersenizde bahçe ortamında Kına Organizasyonu süslemeleri yapabilmekteyiz.

BAHÇE ORGANİZASYONLARI , SON ZAMANLARDA EN REVAŞTAKİ ORGANİZASYONLAR ARASINDA 1.Cİ SIRADA YER BULMAKTADIR.

MASA SANDALYE KİRALAMA HİZMETİ , ORGANİZASYONLARINIZA MASA SANDALYE KİRALAMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

BAHÇEDE KINA ORGANİZASYONU , Ev ortamının dışında olarak eger bir bahçeniz var ise bu işi daha eglenceli hale getirebilmekteyiz. Kına Organizasyonu konusunda çok fazla tecrübemiz yer almaktadır Bahçe Kına Organizasyonu için ‘ Ses Sistemi , Masa Sandalye Kiralaması , Bahçe Kına Süslemeleri , Nedime ,Dansçı Hizmeti , Catering Hizmeti , Fotograf Video Çekimi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim Buyrun