YURTDIŞI KARGO SORULAR

GÜVENLİ TİCARETİN TEK ADRESİ , WHATSAAP HATTIMIZDAN DETAYLI BİLGİ İSTEYİNİZ.

2000 yılından bu yana öncelikli olarak ‘ Almanya , Fransa , Hollanda , Macaristan , Belçika , İsviçre , Kıbrıs , Makendonya , Bulgaristan , Karadag ,Kosova , Avusturya , İsviçre , Azerbaycan ülkelerine gönderim yapmaktayız.

SÖZLEŞMELİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAKTAYIZ , İSTEDİGİNİZ MALZEMELERİ RESİMLİ OLARAK TÜM DETAYLARI İLE BİRLİKTE SÖZLEŞMEYE EKLEYİP SİZLERE KAŞE İMZA YAPARAK GÖNDERMEKTEYİZ. ONAYINIZ DURUMUNDA İŞE BAŞLAMAKTAYIZ.

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR , Sizlere Whatsapp aracılıgıyla attıgımız listeden seçimlerinizi yapıyorsunuz ve bizlere hangi kodlu ürünlüleri istediginizi belirtiyorsunuz. bize atacagınız listeyi kontrol ediyoruz ve sizlere bir üretim süresi belirliyoruz.

KARGO FİYATI NE KADAR TUTAR ‘ bizlere atacagınız ürün listesini kontrol edip sizlere tam ve net olarak bir kargo hesaplaması yapmakta ve sizlere bildirmekteyiz.

ÜRETİM SÜRESİ NE KADAR TUTAR ‘ bizlere göndereceginiz listeye istinaden listenizi kontrol edip sizlere net bir süre belirlemekteyiz.

KARGODA ÜRÜNLERİM ZARAR GÖRÜRSE NE OLACAK ‘ özellikle bu konuda çok hassas davranarak tüm ürünlerinizi özel olarak paketleme yapmaktayız. yapacagımız sözleşmede ürünlerin kırık gelmesi durumunda sizlere bedelsiz olarak tektardan ürünleriniz gönderilecektir cümlesi özellikle maddeye koyulacaktır. Nişan Market olarak piyasanın tam aksine sizlere tüm güvenceleri vermekteyiz , amacımız 1 defaya mahsus sizlere satış yapmak olmadıgından ürünlerinizi en iyi şekilde üretip ve paketleyip sizlere gönderiyoruz. ( amacımız sürekli uzun yıllar güven içinde çalışmaktır )

ÜRÜNLERİMİN PAKETLENMESİ NASIL OLACAK ‘ Ürünler öncelikle pat pat naylona sarılacak ve kasaya konularak sizlere gönderilecek ( kasa maliyeti bizlere ait olacak ). kasada gönderim hiç bir firma yapmamaktadır bu maliyeti biz üstlenmekteyiz. ürünlerinize bu nedenle kırılmama garantisini özellikle sözleşmede vermekteyiz.

KIRILACAK TÜM MALZEME KASALARDA GÖNDERİLMEKTEDİR , BU MALİYET BİZLERE AİT OLACAKTIR. BU ŞEKİLDE GÖNDERİM YAPMAMIZ SIFIR RİSKLE ÜRÜNLERİNİZİN SİZLERE GELMESİNİ SAGLAMAKTADIR.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim Buyrun
HEMEN ARA