DÜGÜN MASA SÜSLEME

GÜVENLİ TİCARETİN TEK ADRESİ , WHATSAAP HATTIMIZDAN DETAYLI BİLGİ İSTEYİNİZ.

NİŞAN MARKET OLARAK ‘ DÜGÜN ORGANİZASYONLARINIZA İHTİŞAM VE RENK GETİRİYORUZ. FARKLI DÜGÜN MASA SÜSLEMELERİ İÇİN MUTLAKA BİZLERLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

DÜGÜN ORGANİZASYONU MASA DEKORASYONU , ÇİÇEK SÜSLEME , ŞAMDAN , SUPLA , PEÇETE , RUNNER , ÇİÇEK DEKORASYONU.

Dügün Organizasyonu için süslemelerde her zaman farklılık yaratmak olmayanı yapmak için çalışmalar yapmaktayız. yaklaşık 17 seneden bu yana Organizasyon sektörü içinde hemen hemen her alanda hizmet verebilmekteyiz. Dügün Masa Süsleme için sizlere çok farklı seçenekler sunabilmekteyiz. Nişan Market farkı ile Dügün Organizasyonu konusunda çok fazla tecrübemiz bulunmaktadır yapacagımız Dügün Masa Dekorasyon’larında her zaman yenilikçi alt yapımızla sizlere çok şık organizasyonlar planlamaktayız.

DÜGÜN ORGANİZASYONU MASA SÜSLEMELERİ , FARKLI ORGANİZASYONLAR İÇİN BİZLERİ ARAYINIZ , DEMO MASA YAPABİLİYORUZ , SİZLERİ OFİSİMİZE BEKLERİZ.

Organizasyon şirketleri genel olarak belirli konseptlerin üzerinden yani kalıplaşmış süslemelerin üzerinden hep aynı şekilde süslemeler yapmaktadırlar. firma olarak her zaman müşteri odaklı olarak çalışmaktayız dilerseniz bizlere kendi seçtiginiz bir görsel üzerinden yardımcı olmaktayız yada size özel olarak istediginiz tarzda demo masa hazırlayabilmekteyiz. Dügün Organizasyonu için her zaman özellikle yurtdışı piyasasındaki organizasyonları takip etmekteyiz bu yapmamızın sebebi ‘ farklı organizasyonları görerek kendimizi daha fazla geliştirmeye çalışmaktayız. Dügün Masa Süslemeleri için bizlerden destek almadan organizasyon planlaması yapmayınız.

ÇİÇEKLİ ARKA FON , PODYUM KURULUMU.

Dügün Organizasyonu için olmazsa olmazlar arasındadır Çiçekli Tag Modelleri , özellikle açık havada yapılacak Dügün’ler için çok fazla tercih edilmektedir. Nişan Market olarak kendi bünyemizde ürettigimiz Yapay Çiçeklerle sizlere unutulmaz bir organizasyon planlayabilir A dan Z ye bütün hizmetleri verebilmekteyiz. Dügün Masa Süslemeleri konusunda çok uzman bir kadoromuz yer almaktadır uzun yıllar bir arada çalışan kemikleşmiş bir alt yapımız bulunmaktadır. özellikle bu tarz süslemelerde ekip olarak yurtdışı dügünlerinden esinlenerek süslemelerimize yön vermekteyiz.

MASA SANDALYE KİRALAMA ( NAPOLYON SANDALYE , TİFFANY SANDALYE , ŞEFFAF NAPOLYON SANDALYE , MASA ORTASI ÇİÇEGİ , SANDALYE SÜSLEMELERİ , PEÇETELİK , MEKAN SÜSLEME , ŞAMDAN DEKORU.

Dügün Organizasyonu için en önemli malzemeler arasında Masa ve Sandalye gelmektedir. Nişan Market olarak bünyemizde çok fazla Sandalye Modeli yer almaktadır , son yıllarda en fazla tercih edilen modellerin başında Napolyon Sandalye gelmektedir. özellikle Kır Dügünü Organizasyon’larında çok fazla talep alan bu modelin Gold , Beyaz , Siyah ve Gümüş modelleri mevcuttur. Dügün Masa Süsleme ve genel Dügün Dekorasyonu konusunda çok fazla tecrübemiz bulunmaktadır dilerseniz sizlere hazır kalıp süslemeler ile hizmet verebilir dilerseniz de sizin istediginiz her hangi bir dekorasyonu uygulayabiliriz.

ŞIK TASARIMLAR , YAPAY ÇİÇEK SÜSLEMELERİ , DEMO MASA KURULUMLARI

KURUMSAL DAVET SÜSLEMELERİ , ŞİRKET ÜRÜN LANSMANLARI.

Masa Süslemeleri Fiyatları genel olarak yapılacak dekorun modeline göre belirlenmektedir. Nişan Market olarak özellikle bu tarz işlerde müşteri odaklı olabilmek adına sizlere Demo masa kurulumu yapabilmekteyiz. önceden planlanan hiç bir organizasyonda sıkıntı olmayacaktır bu nedenle bizle çalışın yada başkasıyla ‘ mutlaka Demo Masa kurulumu yaparak seçimlerinizi önceden belirleyerek işinizi şansa bırakmayınız. Dügün Organizasyonu Masa Süslemeleri ile ilgili çok fazla tecrübemiz bulunmaktadır ve bu tecrübeler ile sizlere en iyi dekorasyon fikirlerini sunabilmekteyiz.

CAM MASA ŞAMDANI VE YAPAY ÇİÇEK , BU TARZ KOMBİNLER SON ZAMANLARDA ÇOK FAZLA TERCİH EDİLMEKTEDİR. CANLI ÇİÇEGİN AKSİNE YAPAY ÇİÇEKLER DAHA GERÇEKÇİ VE DOGAL GÖRÜNMEKTEDİR.

Dügün Organizasyonu için anlaşma yapacagınız şirket ile mutlaka bir yazılı ve görselli sözleşme yapınız bu vesile organizasyon gününüzde kötü bir süprizle karşılaşmamış olacaksınızdır. Nişan Market olarak yapacagımız tüm işler için sözleşme yapmaktayız bu vesile ile tüm haklarınızı koruma altına alabilmekteyiz. Dügün Masa Süslemeleri için firma olarak farklı kombinlere yer vermekteyiz dilerseniz ışıklı bir Masa Süsleme dilerseniz de Çiçek agırlıklı bir Dügün Organizasyonu Süslemesi hizmeti verebilmekteyiz. önemli günlerin telafisi olmadıgının bilincindeyiz bu mantık ile çalışarak sizlere en iyi hizmeti vermek için her zaman daha fazla çalışmaktayız. genel olarak her mekan süsleme hizmeti verebilmektedir bunu ya kendi bünyelerinde yapmaktadırlar yada dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşarak yapmaktadırlar. fakat nadiren de olsa size boş salonu teslim eden mekanlarda piyasada çok fazla sayıdadırlar Dügün Masa Süsleme hizmetini dışarıdan dilediginiz bir Dügün Organizasyonu şirketinden alabilirsiniz.

FARKLI TASARIMLARLA ‘ İSTEDİGİNİZ MEKANI TANIYAMAYACAGINIZ HALE GETİRİYORUZ. DÜGÜN MASA SÜSLEME İÇİN BİZLERLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

ÇİÇEK SÜSLEME , SUPLA , PEÇETE , MEKAN AYDINLATMA , MASA ŞAMDANI , SANDALYE , ÖRTÜ , SANATÇI , TÜL SÜSLEMELERİ , GÖRSEL SHOW.

MEKAN SEÇİMİ ‘ Öncelikle mekanın kişi sayısı hakkında bilgi alınız daha sonra mekanın istediginiz süslemeye uygun olup olmadıgınız analiz ediniz ( bunu organizasyon şirketi ile yapınız ) çogu mekanın yapısı istediginiz konsepte uygun olmayacaktır fakat burada Dügün Organizasyonu şirketinin el becerisi devreye girerek bu işi daha elverişli hale getirebileceklerdir. İstanbul Organizasyon Şirketleri bakımından en büyük şehir durumundadır ve burada iyi şirketi bulup onunla çalışmak en önemli noktadır. Nişan Market olarak Dügün Masa Süslemeleri konusunda çok fazla tecrübemiz yer almaktadır Sizlere hiç unutamayacagınız bir gün yaşatacagımıza emin olabilirsiniz.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim Buyrun