PİKNİK ORGANİZASYONU

GÜVENLİ TİCARETİN TEK ADRESİ , WHATSAAP HATTIMIZDAN DETAYLI BİLGİ İSTEYİNİZ.

Piknik Organizasyonu konusunda uzman kadromuzla sizlere sorunsuz tertemiz malzemelerle hizmet vermekteyiz. Okul Piknik Organizasyonu , Şirket Piknik Organizasyonu , Kurumsal Piknik Organizasyon’ları için bizlerden destek alabilirsiniz. KURUMSAL ŞİRKET PİKNİK ORGANİZASYONU,OKUL PİKNİK ORGANİZASYONU , ŞİRKET PİKNİK ORGANİZASYONU , AİLE PİKNİK ORGANİZASYONU.

ŞİRKET PİKNİK ORGANİZASYONLARINA ÖZEL OLARAK MOTİVASYON PİKNİK ORGANİZASYONLARI DÜZENLEMEKTEYİZ. OYUN PARKURLARI , YARIŞMA ETAPLARI.

ŞİLE PİKNİK ORGANİZASYONU , POLENEZKÖY PİKNİK ORGANİZASYONU.

ŞİŞME OYUN PARKURLARI , KİRALIK ŞEMSİYELER HEM BÜYÜKLERE ÖZEL YARIŞMALAR HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL ETKİNLER.

ŞİRKET PİKNİK ORGANİZASYONU , bu tarz Piknik’ler genellikle motivasyon etkinligi adı altında yapılmaktadır. çalışanlarınızın daha verimli olması ve birbirleri ile kaynaşması adına düzenlenen bu organizasyonlar da ‘ Şişme Oyun Grupları ve Aktivite Yarışmaları ön plana çıkmaktadır. Nişan Market olarak Kurumsal Şirket Piknik Organizasyonu için renk neşe ve ihtişam getirmekteyiz. Şile Piknik Organizasyonu için özellikle en iyi lokasyonların arasında yer almaktadır 2.ci olarak Polenezköy bölgesi gelmektedir. bu iki bölgede çok sayıda Piknik mekanı yer almaktadır dilerseniz mekanı sizler ayarlayabilir biz süslemeleri üstlenebiliriz yada tüm ayarlamaları sizin adına bizler yapabiliriz. Kurumsal Piknik Organizasyonu için çok fazla tecrübemiz bulunmaktadır sizlere hiç unutamayacagınız bir şirket aktivesi geçirtecegimize şüpheniz olmasın.

CANLI LANGIRT ( PİKNİK ORGANİZASYON’LARININ VAZGEÇİLMELERİ ARASINDA YER ALAN BU OYUN 8 KİŞİYLE OYNANMAKTADIR ( ANİMATÖRLERİMİZ TURNAVA ORGANİZASYONU İLE SİZLERE HARİKA VAKİT GEÇİRTECEKLERDİR)

SUMA GÜREŞİ ( ŞİŞME KIYAFETLER EŞLİGİNDE YAPILAN BU AKTİVİTE SİZLERE FARKLI BİR HEYECAN VERECEKTİR.

ŞEMSİYE KİRALAMASI ( AÇILDIGINDA 5M2 BİR ALANIN KAPLAMAKTADIR , KOZMİK AÇIDAN KUSURSUZ VE SIFIR ÜRÜNLERDİR. ORGANİZASYONLARINIZA HEM FARKLI BİR HAVA KATABİLİR HEMDE MİSAFİRLERİNİZİ GÜNEŞTEN VE OLASI BİR YAGMUR GEÇİŞİNDEN KORUYABİLİRSİNİZ.

MİNDER KİRALAMA ( RENKLİ MİNDER KİRALAMASI İLE PİKNİK ORGANİZASYON’LARINIZA FARKLI BİR HAVA KATABİLİRSİNİZ.

ŞİŞME GLADYATÖR ( İKİ KİŞİNİN PLATFORMA ÇIKIP İKİ SÜNGERLİ ÇEKİÇ İLE BİRBİRLERİNE VURUP PLATFORMADAN DÜŞÜRME YARIŞMASIDIR )

MOTİVASYON PİKNİK ORGANİZASYONU ‘ Kurumsal Piknik Organizasyonu için sizlere ful malzemeler ile hizmet vermekteyiz. Şirket Motivasyon Piknigi şirketler için her sene yapılması gereken bir organizasyon çeşididir bu organizasyondaki genel amaç çalışanlarınızı ve Aile’lerini kaynaştırmak amaçlı olmalıdır. firma olarak isterseniz bizlerin ayarlayacagı bir alanda bu organizasyonu gerçekleştirebiliriz dilersenizde sizlerin istedigi bir mekanda yapabiliriz. şirket çalışanlarınızın iş verimliliginin artacagı bir ortam yaratmak onlara ve Aile’lerine özel bir gün yaşatmak en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Piknik Organizasyonu Firmaları genel olarak karşınıza hazır paketlerle çıkabilmektedir burada önemli nokta sizin ne istediginizi şirkete dogru olarak aktarmanız ve onların size ne verebilecegidir. Nişan Market Firması olarak yaklaşık 20 senedir organizasyon piyasasında her alanda sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktayız. Şirket Piknik Organizasyonu için bizlerden destek ve fiyat almadan karar vermemenizi şiddetle önermekteyiz.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim Buyrun