BİSTRO MASA KİRALA

GÜVENLİ TİCARETİN TEK ADRESİ , WHATSAAP HATTIMIZDAN DETAYLI BİLGİ İSTEYİNİZ.

KİRALIK BİSTRO MASA KİRALA’MA HİZMETİMİZİN YANINDA ‘ ŞEMSİYE VE AÇIK HAVA ISTICI KİRALA’MA HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

LAKE BİSTRO MASA + BEYAZ BAR TABURESİ

KİRALIK BİSTRO MASA ( ÖRTÜLÜ OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR )

WHATSAPP HATTIMIZDAN ADET VE KURULUM YAPILACAK YERİ BİLDİREREK FİYAT ALABİLİRSİNİZ.

KOKTEYL ORGANİZASYON’LARINIZA FARKLI BİR HAVA KATMAYA NE DERSİNİZ?

DÜGÜN ORGANİZASYONLARINIZA , KURUMSAL DAVET ORGANİZASYONLARINIZA , NİŞAN ORGANİZASYONLARINIZA BİSTRO MASA KİRALAMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ. BİZLERDEN MODEL VE FİYAT İSTEMEDEN KİRALIK KOKTEYL MASASI HİZMETİ ALMAYINIZ.

MODERN ÖRTÜLERLE BİRLİKTE GÖNDERİM YAPMAKTAYIZ. PİYASADA YER ALAN RENGİ SOLMUŞ LEKELİ OLARAK GÖNDERİLEN MASA ÖRTÜLERİ İLE KIYASLAMA YAPMAYINIZ.

KİRALIK ŞEMSİYE HİZMETİ ( ŞEMSİYELERİMİZ 5 M2 OLUP , MERMER AYAKLIDIR , GÖVDESİ AGAÇTIR ) BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZ SIFIR VE SIFIRA YAKIN ÜRÜNLERDEN OLUŞMAKTADIR.

Kurumsal Davet Organizasyon’larınıza Açılış Organizasyon’larınıza Kokteyl Masası Kirala’ma hizmeti vermekteyiz. ürünlerimiz tertemiz olup sizleri organizasyon alanında mahçup etmeyecek ürünlerden oluşmaktadır. firma olarak hem üretim hemde ürün kiralamaları gerçekleştirmekteyiz. Nişan Market bünyesinde 170 Adet Kiralık Kokteyl Masası bulunmaktadır. 15 seneden bu yana organizasyon alanında neredeyse her alanda hizmet vermekteyiz ürünlerimizi kendi bünyemizde üretmekteyiz bu nedenle bünyemizdeki bütün ürünler tertemiz sıfıra yakın ürünlerden oluşmaktadır. çogunlukla Kurumsal Davet Organizasyon’larında görev alan şirketimiz özellikle sözleşme yaparak çalışmaktadır yapacagımız sözleşme ile sizlerin haklarını korumaktayız.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim Buyrun