GAZEBO İMALATI

GÜVENLİ TİCARETİN TEK ADRESİ , WHATSAAP HATTIMIZDAN DETAYLI BİLGİ İSTEYİNİZ.

NİŞAN MARKET OLARAK ‘ KENDİ BÜNYEMİZDE GAZEBO İMALATI YAPMAKTAYIZ. TÜM TÜRKİYE VE AVRUPA’YA GÖNDERİM YAPMAKTAYIZ.

Gazebo özellikle Dügün Salonlarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. mekanların görsel açıdan mükemmel gözükmesini saglayan bu eşsiz dekora sahip olmak bizleri arayabilir destek alabilirsiniz. firma olarak Gazebo’larımız en kaliteli ham maddelerden imal edilmektedir kullandıgımız demirler hafif olmayan demirlerdir boyalarımız 1.ci sınıftır kesinlikle kararma yada renk solması yapmamaktadır. Toptan Organizasyon Malzemeleri için bizlerden model ve fiyat almadan malzeme almamanızı tavsiye etmekteyiz.

KOD 41 – ŞEHZADE MODEL ( 4 ADET AYAK ,1 ADET ÜST ÇEMBER )

1.Cİ KALİTE’DE MALZEMEDEN İMAL EDİLMEKTEDİR. TÜM AVRUPA VE TÜRKİYE’YE GÖNDERİM YAPMAKTAYIZ.

İSTEGE BAGLI OLARAK KUMAŞLI HAZIR OLARAK GÖNDERİM YAPMAKTAYIZ.

KOD 42 – SADE İŞLEMELİ MODEL ( 4 ADET AYAK , 1 ADET YUVARLAK )

İSTEGE BAGLI OLARAK KUMAŞLI HAZIR BİR ŞEKİLDE GÖNDERİM YAPMAKTAYIZ.

KOD 43 – GÖRSELDE GÖRÜNÜNEN KINA TAHTI VE MIZRAK ŞAMDANLAR DAHİL SATILMAKTADIR.

Nişan Market olarak bünyemizde her türlü Organizasyon Malzemeleri’nin imalatını gerçekleştirmekteyiz. 2019 senesinden bu yana sektörde çok fazla şirket bu tarz işleri yapmaya başlamıştır pazarın çok büyümesi nedeniyle sektörde iyi üretim yapanların yanında kalitesiz fason imalat yapanlarda arada kaynayarak satışlar gerçekleştirmektedir. kalitesiz ürünler dogal olarak piyasada ucuza satılmaktadır ve kullanılan boyaları çok kalitesizdir bu tarz ürünleri tercih etmeniz emin olun sizleri kısa süre sonra yeni malzeme almaya zorlayacaktır. boyanın haricinde özellikle bu tarz Gazebo gibi ürünlerde demirinde kalınlık oranının çok önemli oldugunun farkında olunuz ince statik olarak kullanılan demirler iş sırasında devrilebilir misafirleriniz zarar görebilir bu hususa çok dikkat etmenizi önermekteyiz. ucuz ürün alıpta kendinizi ve işletmenizi riske atmayınız Toptan Organizasyon Malzemeleri konusunda her zaman en kaliteli ürünlerin imalatını gerçekleştirmekteyiz Nişan Market olarak bizlerden ürün almanız sizlere her anlamda fayda saglayacaktır. Toptan Dügün Salonu Malzemeleri için firmamız kendi bünyesindeki atölyesi ile hizmetinize hazırdır.

TÜRKİYE ÜRÜN SEVKİYATI , üretimlerimizi kendi atölyemizde kendimiz yapmaktayız. yaptıgımız tüm modelleri piyasaya göre ayarlamaktayız ve en trend modellerin imalatını gerçekleştirmekteyiz. tüm Türkiye’ye kapı teslim olarak ürün gönderimi yapabilmekteyiz. sosyal medyada bu işleri yapanların yani imalatçıların sayısı her geçen gün artmaktadır bu nedenle sizlere tavsiyemiz kapora dolandırıcılarına dikkat ediniz Sözleşme yapmayan hiç bir şirketten ürün alımı yapmayınız. üretim atölyemiz Pendik ve Çekmeköy bölgesinde bulunmaktadır dilediginiz zaman randevu alarak atölyemizi ziyaret edebilirsiniz. Dügün Salonu Malzemeleri konusunda çok fazla tecrübemiz bulunmaktadır imalat yaptıgımız ürünleri web sayfamızdan anlık olarak görebilirsiniz. firma sitemizi kendi bünyemizde yapmaktayız bu nedenle anlık olarak güncellemeler yapabilmekteyiz. Gazebo İmalatı konusunda diger şirketlere nazaran bir adım önde yer almaktayız bu nedeni ‘ kalıplarımız kendi atölyemizde üretilmektedir ve kullandıgımız demirlerin kalınlıkları piyasanın en iyisidir. Dügün Salonu Malzemeleri için özellikle sözleşmeli satışlar yapmaktayız bu sizlerin haklarını koruyabilmek adına yaptıgımız bir uygulamadır. Organizasyon Malzemeleri için alım yaparken özellikle sosyal medyada çok fazla dikkatli olmanızı tavsiye etmekteyiz bizler şirket olarak çok fazla sosyal mecralarda paylaşımlar gerçekleştirmemekteyiz ve sadece web sitemiz üzerinden satışlar gerçekleştirmekteyiz. Gazebo İmalatçıları genel olarak belirli kalıpların üzerinden yola çıkarak üretimler gerçekleştirmektedirler bizler farklılık yaratabilmek adına her zaman farklı Gazebo Modelleri konusunda imalat yapmaktayız.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim Buyrun