YILBAŞI IŞIK SÜSLEME

GÜVENLİ TİCARETİN TEK ADRESİ , WHATSAAP HATTIMIZDAN DETAYLI BİLGİ İSTEYİNİZ.

AGAÇ IŞIK SÜSLEME , IŞIKLI NOEL BABA ARABASI VE KIZAK , BAHÇE YILBAŞI DEKORLARI , SOKAK YILBAŞI IŞIK SÜSLEME , AVM YILBAŞI DEKORASYONU , CADDE YENİ YIL IŞIKLANDIRMALARI , MAGAZA YILBAŞI IŞIKLANDIRMA , IŞIKLI GEYİK.

IŞIKLI NOEL ARABASI , 6 ADET IŞIKLI GEYİK

2 KİŞİLİK NOEL BABA ARABASINA RESİM ÇEKİLMEK İÇİN OTURULABİLİR , GEYİKLER 1 METRE İLA 1.20 CM ARASINDA OLACAKTIR.

IŞIKLI HEDİYE KUTULARI , DIŞ MEKAN YADA İÇ MEKAN İÇİN KULLANIMA HAZIRDIR ( İP 65 DIŞ MEKAN IŞIKLARI KULLANILMIŞTIR YAGMUR YADA KAR’DAN ETKİLENMEZ)

BAHÇE IŞIK SÜSLEMELERİ , AGAÇ IŞIK SÜSLEMESİ

IŞIKLI KÜRE İMALATI , ÜRÜNLER İP 65 SU GEÇİRMEZ ÜRÜNLERDİR , ÖN SİPARİŞ ALINIP HAZIRLANMAKTADIR. ÖZELLİKLE BAHÇE YILBAŞI IŞIK SÜSLEMELERİ İÇİN ÇOK FAZLA TERCİH EDİLMEKTEDİR.

MAGAZA KAPI GARLAND SÜSLEMELERİ , ÖZELLİKLE İŞ HACMİNİ ARTIRMAK VE MÜŞTERİ DİKKATİNİ ÇEKMEK İÇİN TERCİH EDİLMEKTEDİR. IŞIK SÜSLEME İLE ZENGİNLEŞTİRİLEREK MAGANIZI ÖN PLANA ÇIKARMAYA YETECEK BİR UYGULAMA ÖZELLİGİNDEDİR.

MAGAZA YILBAŞI IŞIK SÜSLEMELERİ , özellikle işletmeler daha fazla müşteri çekmek amacıyla Yeni Yıl Işıklandırma yaptırmak istemektedirler. farklı olmak farklı bir ambiyans yaratmak her zaman işletmelere iyi gelmektedir Nişan Market olarak bizler sizlere en cazip fiyatlarla Magaza Yeni Yıl Dekorları hizmeti vermekteyiz. Magazalar için belirli paketler yapmaktayız Çam Agacı , Kapı Garland Süsleme , Işıklı Geyik sizlerde işletmenizde farklı bir ambiyans yaratmak isterseniz bizleri arayınız. Yılbaşı Işık Süslemesi konusunda özellikle çok fazla tecrübeye sahibiz kullandıgımız ışıklar Dış mekan led ışıkları olup 1 sene firma garantilidir. Işık Süsleme Şirketleri genel olarak en az 2 ay önceden piyasada varlıklarını hissettirmek zorundadırlar zamanın dar olması ön sipariş almaya bizleri zorlamaktadır. Magaza Yılbaşı Işık Süslemeleri için en fazla tercih edilenler arasında Saçak Işıklandırma hizmeti gelmektedir ve bunun hemen akabinde kapı Garland Süsleme en fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Led Işık Süsleme konusunda piyasada yer alan bir çok şirketten fazla tecrübemiz yer almaktadır. yapacagımız işlerde sözleşemeli bir şekilde çalışma yapmaktayız bu vesile ile tüm haklarınız korumaya alarak iş başlangıcı yapmaktayız. Avm Yılbaşı Işık Süslemeleri için çogu Alış veriş merkezi ‘ son anda karar vererek bizleri aramaktadır , tavsiyemiz özellikle Avm gibi büyük bir alan için bizleri en az 1.5 ay öncesinden arayarak talebinizi dile getiriniz aksi taktirde kısa bir dönem için işlerin birikecegini düşünerek malesef sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olamayız.

VİLLA YILBAŞI IŞIKLANDIRMA ‘ Bahçe Yılbaşı Işık Süsleme ‘ belkide en fazla talep aldıgımız Işık Süsleme’leri arasında 1.ci sırada yer almaktadır. Nişan Market olarak özellikle bu tarz işlerde çok fazla tecrübemiz ve referansımız bulunmaktadır. Agaç Işık Süsleme bunların ilk başta gelenleri arasında yer almaktadır ve yapılacak süslemeler de özellikle ip 65 dış mekan Yılbaşı Işıkları kullanılmaktadır. Işık Süslemeleri genel olarak yılbaşına 1 ay kala istenmektedir buna baglı olarak firmamız özellikle elinde hazır Yılbaşı Işıklı Dekorları stogu tutmaktadır. özellikle her sene kurulum yaptıgımız müşterilerimize tavsiyemiz ‘ lütfen 1.5 ay öncesinden bize bilgi vererek randevu oluşturmanızdır. Ev Yılbaşı Işık Süsleme ile ilgili en fazla tercih edilenler arasında ev içi Agaç Işık Süslemeleri gelmektedir yapay çamdan yapılan agaçlarımızı istediginiz tarz da süsleyebilmekteyiz. Yeni Yıl Işık Süsleme konusunda çok fazla tecrübemiz yer almaktadır ve bu tecrübe ile sizlere en kaliteli hizmeti en makul fiyatlarla vermekteyiz. Yılbaşı Işık Süsleme Fiyatları genel olarak yapılacak yerin konumuna ve kullanılacak ip 65 dış mekan ışıgının metrajına göre belirlenmektedir. ortalama olarak bir Villa Yılbaşı Süsleme maliyeti 2023 senesinde 50 bin ila 70 bin tl arasında tutmaktadır. bu yazdıgımız rakam en düşük olan maliyettir kullandıgımız ışıkların 1 sene firmamız tarafından garantisi bulunmaktadır.

AVM YILBAŞI DEKORLARI ‘ belkide Işık Süslemesi’nin en yogun olarak yapılacagı yerlerden biridir Avm’ler , firma olarak bu tarz büyük Yılbaşı Işık Süsleme işlerinde özellikle Photoshop sistemi kullanarak sizlere sunum yapmaktayız. Avm Yeni Yıl Süslemeleri konusunda özellikle çok fazla tecrübemiz yer almaktadır. Işıklı Gyik , Işıklı Noel Baba , Saçak Işık Süslemeleri , Işıklı Dekoratif Ürünler , Yapay Çam Agaçı Kurulumu. Led Işık Süslemeleri’nin yapılacagı yer önceden gelip etüt ederek sizlere nelerin yapılabilecegini aktarmaktayız onay vermeniz durumunda fiyatlandırmayı belirleyip işe başlamaktayız.

IŞIKLI OBJE SEÇİMİ ‘ Öncelikle dekorun nerede kullanılacagına kesin olarak karar vermeniz gerekmektedir. iç mekanda kullanılan Işıklı Yılbaşı Dekorları dogal olarak maliyet açısından sizleri çok fazla zorlamayacaktır fakat dış mekanda kullanılacak Yılbaşı Işık Süsleme ürünleri sizleri biraz zorlayacak şekilde fiyatlandırılacaktır. bu şekilde fiyatların fazla olması Işık’ların ülkemizde malesef üretilmemesinden kaynaklanmaktadır. Bahçe Yılbaşı Dekorları konusunda her sene çok fazla talep almaktayız fakat söyledigimiz gibi ışıkların gerçekten çok pahallı olması sebebiyle çogu müşterimiz Işık Süsleme yaptırmaktan vazgeçebilmektedir. firmamız özellikle çok fazla kar payı koymadan sadece işçilik alarak bu hizmeti vermektedir bizlerden bütün Yılbaşı Süslemeleri için fiyat alabilirsiniz. Işıklı Geyik en fazla tercih edilenler arasında 1.ci sırada yer bulmaktadır fakat piyasada bulunan çogu Işık Dekorasyonu şirketi bu dekorun yapımında zorlanabilmektedir . el işçiligiyle yapılan Geyik piyasada çok fazla yer bulamamaktadır bulunanlar ise aşırı pahallıdır. Nişan Market olarak özellikle bu düşünceyle ‘ Geyikleri yılbaşından 3 ay önce üretmekteyiz ve piyasanın çok altına sizlere satış yapabilmekteyiz. Yılbaşı Işık Süsleme Fiyatları genel olarak yapılacak dekorasyonda kullanılan Işık’ların yogunluguna metrajına göre belirlenmektedir. firma olarak piyasada bu işi yapan çok sayıda şirket yer almaktadır bunun nedeni Işık Süsleme işinin diger işlerden çok zor olmasıdır. Yılbaşı Işık Süslemesi konusunda tüm Türkiye’de hizmet verebilmekteyiz.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim Buyrun