ŞEMSİYE KİRALA

GÜVENLİ TİCARETİN TEK ADRESİ , WHATSAAP HATTIMIZDAN DETAYLI BİLGİ İSTEYİNİZ.

Nişan Market olarak kendi bünyemizde yer alan sıfır yeni Şemsiye’lerle sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz. 5 m2 altı mermerli olan şemsiye’lerimiz profesyonel davetlere renk katmaktadır. Kiralık Şemsiye için bizlerden destek almadan kiralama yapmayınız. Şemsiye yanında Bistro Masa Kiralaması ve Isıtıcı Kiralama hizmeti’de verebilmekteyiz.

KOD 001 – 5 M2 PROFESYONEL MERMER AYAKLI ŞEMSİYE

KURUMSAL ETKİNLİKLERDE , AÇILIŞ ORGANİZASYON’LARINIZDA’ PİKNİK ORGANİZASYON’LARINIZDA KİRALIK ŞEMSİYE TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ.

KOD 002 – PALMİYE ISITICI KİRALAMASI , ÜRÜNLERİMİZ SIFIR VE SIFIRA YAKIN ÜRÜNLERDEN OLUŞMAKTADIR. ORGANİZASYONLARINIZDA SİZLERİ MAHÇUP ETMEYECEK ÜRÜNLERLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.

KOD 003 AHŞAP BİSTRO MASA KİRALAMASI , RETRO KOKTEYL MASASI KİRALAMA İLE ORGANİZASYONLARINIZA FARKLI BİR AMBİYANS KATABİLİRSİNİZ.

KOD 004BİSTRO MASA KİRALAMASI ( BİSTRO MASALARIMIZ SIFIR VE SIFIRA YAKIN ÜRÜNLERDEN OLUŞMAKTADIR.

KOD 005 – SAMAN BALYALARI

ORGANİZASYONLAR’DA SON ZAMANLARDA ÇOK FAZLA TERCİH EDİLENLER ARASINDA YER ALAN BU ÜRÜN İLE DAVETLERİNİZE FARKLI BİR AMBİYANS KATABİLİRSİNİZ.

Kiralık Şemsiye hizmetini tüm Türkiye’ye vermekteyiz ( fazla adette siparişleriniz için şehir dışı kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz ) Şemsiyelerimiz sıfır ürünler olup ahşap gövdeli ve mermer ayaklıdır. Nişan Market olarak sizlere en temiz ürünlerle hizmet vermekteyiz , davetlerinize renk katmaya ne dersiniz? Kiralık şemsiye ihtiyacınız mı var? Ya da güneşli bir günde ani yağmur sizi mi yakaladı? İşte tam da bu noktada şemsiye hizmeti devreye giriyor. Kiralık şemsiye fiyatları konusunda daha fazla bilgi edinmek ve uygun seçenekleri keşfetmek için doğru yerdesiniz. Uzun Süreli Kiralık Şemsiye hizmetide verebilmekteyiz.

Standart günlük kiralık şemsiye fiyatları genellikle 1500 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir , Özel tasarım veya büyük boyutlu şemsiyelerin fiyatları ise 2.500 TL ile 3.000 TL arasında değişebilir.

KİRALIK ŞEMSİYE 5M2 , MERMER AYAKLI VE AGAÇ VERNİKLİ GÖVDELİDİR.

BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZ SIFIR VE SIFIRA YAKIN ÜRÜNLERDEN OLUŞMAKTADIR , ORGANİZASYON’LARINIZDA SİZLERİ MAHÇUP ETMEYECEK TERTEMİZ ÜRÜNLERLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Organizasyon’larda genel kuralın temiz malzeme ve zamanında kurulum oldugunu bilmekteyiz. firma olarak ürünlerimizi bizzat gelip kendimiz kurmakta ve alım işlemini kendimiz yapmaktayız. Kurumsal Davet Organizasyon’larınıza farklı bir ambiyans katmaktayız Şemsiye’ler hem güneş hemde yagmurdan korunmak amaçlı oldugu kadar aynı zamanda organizasyonlarınıza farklı bir hava katmak için kiralanabilmektedir. Kiralık Şemsiye için piyasada firma bollugu bulunmaktadır fakat söyledigimiz gibi tüm ürünlerimiz tertemiz sıfır ürünlerden oluşmaktadır bizleri tercih etmeniz size fayda saglayacaktır. Kiralık Şemsiye konusunda google’dan bakıldıgında çok sayıda şirket bu hizmeti vermektedir fakat ürün bakımından en iyi firmanın kendimiz oldugunuz farkındayız. bünyemizde yer alan her ürünü kendi bünyemizde üretmekteyiz bu sebeble sizlere en iyisini sunabilmek adına en iyi hammaddeleri kullanmaktayız. ayrıca piyasada ürün verdigimiz çok sayıda kiralama şirketi bulunmaktadır yani kendi ürünlerinin ayıplı olması nedeniyle bizlerden kiralama yapan çok sayıda şirket yer almaktadır. Şemsiye Kiralama Fiyatları piyasada ürünlerin temizligine görede degişebilmektedir ürünleri kötü olana çogu firmalar iş yapabilmek adına çok ucuz fiyatlarla bu hizmeti verebilmektedir. fakat unutmayınki bu tarz ürünlerde temizlik çok degerlidir organizasyonlarınıza gölge düşmesini istemiyorsanız eger temiz ürün verebilen kiralama şirketlerinden ürün talebinde bulununuz.

BAHÇE’DE NİŞAN ORGANİZASYONU YADA YAPACAGINIZ HER HANGİ BİR ORGANİZASYON ÇEŞİDİNDE ‘ HAVA ŞARTLARININ BİR ANDA DEGİŞME İHTİMALİNE KARŞIN TEDBİRİMİZİ ALMAKTAYIZ.

A KALİTE ÜRÜNLER ‘ Davetlerinize farklı bir hava katmak yada güneş yada yagmurdan korunmak için Nişan Market farkı ile Kiralık Şemsiye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. ürünlerimiz 1.ci sınıf malzemelerdir organizasyon’larınızda sizleri müşteri yada davetlilerinize mahçup etmeyecek tertemiz sıfır ürünlerdir piyasada yer alan rengi solmuş kötü görüntüue sahip Şemsiye’ler ile karıştırmayınız. referans sistemi ile çalışmaktayız sizlere güven verebilmek adına kurumsal yada bireysel referans verebiliriz. Kiralık Organizasyon Malzemeleri açısından firmamız oldukça saglam bir alt yapıya sahiptir bizlerden her türlü Davet Organizasyonu için malzeme talebinde bulunabilirsiniz. Büyük Şemsiye Kiralaması için özellikle piyasanın en iyileri arasında yer almaktayız bizlerden kurulum nakliye dahil hizmet alabilirsiniz.

AÇIK HAVA’DA YAPILACAK ORGANİZASYONLARINIZA HER TÜRLÜ DESTEGİ VEREBİLMEKTEYİZ.

MASA SANDALYE KİRALAMA SAYFAMIZ İÇİN AŞAGIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ.

ŞEMSİYE KALİTELERİ ‘ firma olarak kendi bünyemizde yer alan Şemsiye’lerle sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz. sektörde 15 seneyi aşkın olarak organizasyon alanında neredeyse her alanda hizmet vermekteyiz. bünyemizdeki ürünler sıfır ürünlerdir piyasada bu hizmeti bu kadar temiz malzemelerle verebilen şirket bulamayacaksınızdır. Kurumsal Organizasyon’lara Kiralık Şemsiye Hizmeti veren şirketimiz bünyesinde 120 adet 5m2 mermer ayaklı şemsiye’ler barındırmaktadır. prensip olarak çalıştıgımız kişi ve kurumlarla uzun süreli bir şekilde çalışmalar hedeflemekteyiz ve çok sayıda referansımızı sizlerle paylaşabiliriz. elimizdeki Şemsiye’lerin gövdeleri agaçtan yapılmıştır yani demir görünümlü görsel açıdan kötü duran modellerden degildir.

KURUMSAL DAVETLERE ŞEMSİYE ‘ özellikle açık alanlarda yapılan organizasyonlarda Şemsiye olmaz ise olmazlar arasında 1.ci sırada gelmektedir. ürünlerimiz tertemiz malzemelerden oluşmaktadır piyasada yer alan çöp ürünlerle karıştırmayınız. Kiralık Şemsiye konusunda yaklaşık 10 senedir hizmet vermekteyiz ve ürünlerimizi her sezon sonunda genel olarak yenilemekteyiz ‘ bunu yapmamızdaki amacımız kesinlikle sizlere daha iyi hizmet verebilmek içindir. Şemsiye’lerimiz 5m2 alanı komple kaplar altı mermerlidir kesinlikle rüzgarlı havalarda tehlikeye neden olmaz , gövdesi agaç kaplamadır görünüş açısından mükemmeldir. Bizlerden ürün kiralarken bizleri sadece Şemsiye firması olarak düşünmeyiniz sizlere organizasyonlarınızda A dan Z ye tüm hizmetleri verebilmekteyiz. Bistro Masa Kiralama ve Palmiye Dış Mekan Sobalarımız özellikle Kiralık Şemsiye’lerin yanında çok fazla talep görmektedir. Kurumsal Organizasyon Planlama işinde 15 senelik tecrübe ile sizlere kusursuz bir şekilde hizmet vermekteyiz bizleri tercih etmeniz sizlere her konuda yardımcı olacaktır. özellikle içinizin rahat olması amacıyla sözleşmeli bir şekilde çalışmaktayız yapacagımız sözleşmede ‘ istediginiz ürünün görselleri ve açıklamaları yazacaktır.

DÜGÜN ORGANİZASYONU ‘ Kır Dügünü Organizasyon’larınızda masaları ve davetlilerinizi güneş yada yagmurdan korumak için Şemsiye Kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 1 adet Şemsiye 10 kişilik masayı komple kapatmaktadır. kurulumları bizzat kendimiz yapmaktayız bizleri aramanız ve kurulum adresi belirtmeniz yeterli olacaktır. ürünlerimiz piyasada yer alan en yeni en temiz ürünlerdendir özellikle her iş sonrasında bakımlarını yapıp depomuza kaldırmaktayız. bu tarz malzemelerde temizlik çok önemlidir Nişan Market olarak agırlıklı olarak Kurumsal Organizasyon’lara hizmet vermekteyiz.

AÇILIŞ ORGANİZASYONU ‘ Kurumsal Açılış Organizasyon’larınıza profesyonel büyük boy Şemsiye Kiralaması , Isıtıcı ve Bistro Masa Kiralaması hizmeti vermekteyiz. bu tarz davetlerde kullanılacak malzemelerin temiz olması çok degerlidir. şirket olarak özellikle malzeme bakımlarımızı her işten sonra rutin olarak yapmakta ve sizlere tertemiz ürünlerle hizmet vermekteyiz. Kiralık Şemsiye’lerimiz özellikle yep yeni ürünlerden oluşmaktadır bizlerden destek almanız sizlere her konuda farklılık saglayacatır. Yaz aylarında davetlilerinizi güneş koruyan Şemsiye’ler bir şık olarak da yaz aylarında anlık yaz yagmurlarına karşı davetlilerinizi koruyacaktır. Kiralık Şemsiye’ler Fotograf ve Video çekimlerin’de de mekanıza farklı bir ambiyans katacak ortamın atmosferini unutulmaz kılacaktır. dışarıdan bakıldıgında çogu işletmeler bu konuları düşünmemektedir yani Şemsiye’yi sadece güneş yada yagmurdan korunmak olarak algılayabilmektedir fakat atmosfer açısından bunun iyi olacagını düşünmemektedirler. Nişan Market bünyesinde 280 adet Şemsiye bulunmaktadır ve bunlardan 250 adeti sıfıra yakın ürünlerden oluşmaktadır işlerde temizligin görselligin ne kadar önemli oldugunun farkındayız bu sebeble her iş sonrası ürünlerimizin bakımını eksiksiz olarak gerçekleştirmekteyiz.

Kiralık Şemsiye konusunda özellikle piyasanın aksine yep yeni ürünlerle hizmet vermekteyiz. ürünlerimizde tek bir leke pislik bulunmamaktadır özellikle her iş sonrası bakımları temizlikleri çalışanlarımız tarafından özenle yapılmaktadır. çogunlukla kurumsal firmalarla çalışıyor olmamız bizleri bu kanuda daha fazla hassas yapmaktadır. işlerde her zaman kurulumları bizzat kendimiz yapmaktayız organizasyon alanında en son sizlerden tamam kelimesini duymadan kurulum alanından gitmemekteyiz. Şemsiye Kiralama Fiyatları özellikle piyasada asagı yukarı oynamaktadır bunun sebebi ürünleri kötü olan şirketler yada kişiler iş almak adına ürünlerde çok fazla indirim yaparak piyasayı öldürmeye çalışmaktadırlar. Nişan Market olarak her ürünümüz sizlere organizasyon alanında mahçup etmeyecek kadar kalite ve temizdir bu bizim için çok degerlidir bu nedenle çok fazla hassas davranmaktayız. İstanbul Şemsiye Kiralama firmaları bakımından zengin bir bölgededir fakat bu tarz ürünlerin depolama ve bakım maliyetleri fazla oldugundan dolayı piyasada temiz saglam ürünler bulmanız çok zor olacaktır. şirket olarak kendi bünyemizde ürettigimiz malzemelerin kiralamalarını yapmaktayız ve ürünlerimiz sıfıra yakın ürünlerden oluşmaktadır.

NİŞAN ORGANİZASYONU ‘ Bahçede Nişan Organizasyonu için sizlere her alanda oldugu gibi Kiralık Şemsiye Hizmeti’de vermekteyiz. misafirleriniz güneş yada yagmurdan korumak amaçlı yada organizasyonunuza farklı bir hava katmak için bu hizmeti alabilirsiniz. firmamız Sizlerin rahatını saglamak amaçlı her hizmeti vermektedir davet organizasyon’larınızda A dan Z ye tüm hizmetleri bizlerden alabilirsiniz. Şemsiye Kiralama Fiyatları piyasada çok farklılık göstermektedir bunun tek nedeni ‘ A şirket çok kötü görüntülü ürünleri ucuza kiralama yapabilmekte B şirket orta siklet kalitesiz ürünlerini birazdaha pahallı vermekte C Şirket tertemiz ve kaliteli ürünlerini üst rakamlara verebilmektedir. buradaki ince detay sizin ne istediginizdir eger ucuz olsun görüntü kötü olsun derseniz kalite açısından düşünmenize gerek kalmayacaktır fakat en iyisi olsun isterseniz açıkçası kesenin agzını açmanız gerekecektir. bu düşünce sistemi her sektörde aynıdır bizler tüm düşüncelerimizi size açık ve net olarak anlatabilmekteyiz Kiralık Şemsiye için bizlerden destek almadan karar vermeyiniz.

PİKNİK ORGANİZASYONU ‘ Şirket Piknik Organizasyonu için çok fazla tercih edilen Şemsiye’lerimiz özellikle büyük olması ve temiz olması sebebiyle ragbet görmektedir. Büyük Şemsiye Kiralama hizmetini piyasada verebilen çok az sayıda şirket bulunmaktadır. ürünlerimizin üretimi bize ait oldugu için tertemiz çiziksiz ve lekesiz ürünlerle sizlere hizmet vermekteyiz. Şemsiye’ler özellikle yaz aylarının vazgeçilmezleri arasındadır Piknik Organizasyon’ları da genelde açık ortamlarda yapıldıgı için ürünlerimize olan ragbet oldukça fazladır. olası yagmur geçişlerinde de Şemsiye’lerimiz sizleri korumaktadır ürünlerin kumaşları nano kumaştır ve suya dayanıklıdır. Şemsiye Kiralama Fiyatları piyasada farklılıklar göstermektedir ilk baştada söyledigimiz gibi ‘elinde kötü ayıplı malzeme olanlar ucuz şemsiye kiralaması yapabilmektedir. Nişan Market olarak bünyemizde sıfır ve sıfıra yakın ürünler yer almaktadır.

GENEL ‘ Şemsiye kiralama hizmetlerinin fiyatları, şirketten şirkete değişiklik gösterir ve genellikle kiralama süresi, şemsiye tipi ve teslimat hizmetinin olup olmadığına bağlı olmaktadır. Örneğin, bir hafta boyunca büyük bir Kiralık Şemsiye kiralamak, bir gün boyunca küçük bir Şemsiye kiralamaktan daha maliyetli olabilir. Ayrıca, bazı şirketler belirli bir süre için sabit bir ücret talep edebilirken, diğerleri günlük bir oran uygulayabilmektedir. Bu nedenle, hangi şirketin daha uygun olduğunu belirlemek için tüm bu faktörleri dikkate almak önemlidir. İstanbul’daki şemsiye kiralama şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırmak için çeşitli araştırma yöntemleri kullanılabilir. İnternet üzerinden yapılan arama ile, genellikle her şirketin web sitesini ve fiyat listesini bulmanızı mümkün kılacaktır.. Ayrıca, bazı şirketler e-posta ve telefon yoluyla fiyat teklifi verme hizmeti sunabilmektedir. Müşteri hizmetleri temsilcileriyle doğrudan iletişim kurarak, belirli bir ihtiyaç için en uygun fiyatı bulmak daha da kolaylaşır. Ancak, en doğru kararı vermek için, her şirketin sunduğu hizmetlerin kalitesini ve müşteri memnuniyetini de dikkate almak gerekir. Sonuçta, en düşük fiyat her zaman en iyi değeri sunmayabilir. ucuz ürün bulmak elbette güzel olacaktır fakat ucuz buldum derken kötü görüntülü pis bir Şemsiye Kiralama yapmak mantıksız olacaktır. organizasyonlarda genel amaç bütünlü korumak kullanılan Organizasyon Malzemeleri’nin birbirine uyumu olacaktır bu sebebele piyasada yer alan çöp ürün diye tabir ettigimiz ucuz ürünlerden kiralama yapmayınız. mesela bu tarz şemsiyelerin en fazla talep aldıgı yerler arasında Kokteyl Organizasyon’ları ve Dügün Organizasyon’ları gelmektedir ‘ düşünsenize kötü pis boyası kalkmış kumaş rengi atmış bir Şemsiye Kirala’ma yaptıgınızı! emin olun bütün yapılan masraf ve enerji boşa gidecektir. Nişan Market olarak ürünlerimiz sıfır sıfıra yakın malzemelerden oluşmaktadır bu sebeble gönül rahatlıgıyla Organizasyon Malzemeleri Kiralaması yapabilirsiniz.

KURUMSAL ORGANİZASYONLARA ŞEMSİYE ‘ elimizde bulunan tüm ürünler sıfır ve sıfıra yakın ürünlerdir özellikle her iş sonrası bakımları yapılıp diger işe sorunsuz bir şekilde malzeme gönderimi yapmaktayız. Şemsiye Kiralaması ile ilgili özellikle bünyemizde yan ürünlerde bulundurmaktayız Kokteyl Masaları , Isıtıcılar , Deri Oturma Grupları malzemeler bunların başında gelmektedir. Kurumsal Şirket Organizasyonlarında bilmekteyiz ki ‘ ürünlerin tertemiz jilet gibi olması şart bir durumdur. Nişan Market olarak bunun bilincinde olarak sizlere tertemiz ürünler göndermekteyiz ve kafanızın rahat etmesi açısından iş anlaşmalarımızı sözleşme ile yapmaktayız ve sözleşmede size gelecek ürünlerin görsellerini ve özelliklerini belirtmekteyiz. Şemsiye Kirala’ma firmalarında özellikle İstanbul Kiralık Şemsiye hizmeti veren şirketlerde bu tarz bir uygulama bulunmamaktadır bunun tek nedeni ellerinde bulunan malzemeye güvenmemeleridir.

TASARIMA UYGUN ŞEMSİYELER , Nişan Market olarak özellikle kurumsal davet organizasyonlarına özel olarak şemsiyelerimize yan baskı yapabilmekteyiz. Şirket Davet Organizasyon’larında oldukça fazla talep aldıgımız bu hizmeti profesyonel baskı yaparak verebilmekteyiz. Şemsiye Kiralama Fiyatları konusunda bu hizmeti almanız durumunda fazla olan adetlerde indirim uygulayabilmekteyiz. Büyük Şemsiye Kiralama konusunda sektörde lider bir konumdayız bünyemizdeki bütün ürünler sıfır ve sıfıra çok yakın ürünlerden oluşmaktadır. belirli aralıklarla elimizde bulunan ürünlere her iş sonrasında bakımları eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır bu vesile ile ürünlerimizi gönül rahatlıgı ile organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz. Kiralık Şemsiye Firmaları özellikle yaz aylarında çok fazla yogun olmaktadır eger adeti fazla Şemsiye talebiniz olacak ise bunu en az 15 gün öncesinden talep etmenizi önermekteyiz.

İSTANBUL ŞEMSİYE KİRALAMA ŞİRKETLERİ ‘ özellikle bu hizmeti verebilen çok az sayıda şirket piyasada yer almaktadır. bu durumun tek ana nedeni ‘ bu tarz malzemelerin depolanması ve bakımı çok zordur bu durum sebebiyle organizasyon şirketleri bu hizmeti vermeyi tercih etmektedir. Nişan Market olarak bünyemizde 200 adet 5m2 Büyük Şemsiye bulunmaktadır ve bu ürünleri direkt olarak kendi bünyemizde üretmekteyiz bu nedenle Kiralık Şemsiye hizmetimizi kesintisiz olarak sizlere verebilmekteyiz. özellikle Kurumsal Davet Organizasyon’larının vazgeçilmezleri arasında yer alan bu ürüne çok fazla talep almaktayız bu nedenle bünyemizde ki Şemsiye adetini her sezon sonunda artırmaktayız. İstanbul Kiralık Şemsiye için bizlerden destek fiyat almadan kiralama yapmayınız. özellikle çok adetli şehir dışı kiralama’larında da sizlere destek verebilmekteyiz.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim Buyrun