RAMAZAN ORGANİZASYONU

GÜVENLİ TİCARETİN TEK ADRESİ , WHATSAAP HATTIMIZDAN DETAYLI BİLGİ İSTEYİNİZ.

Ramazan Organizasyon’ları konusunda uzman kadromuz ile sizlere sorunsuz ve kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Belediye Ramazan Organizasyonu , Şirket Ramazan Organizasyonu , Avm Ramazan Organizasyonu konusunda bizlerden destek almadan karar vermeyiniz.

Ramazan Eglenceleri eski zamanları hatırlamak amaçlı yapılan aktivitelerdir. Sizlerde eskileri yaad etmek eskilerdeki gibi güzel bir Ramazan geçirmek için bizlerden destek alabilirsiniz.

KARAGÖZ HACİVAT GÖSTERİSİ / PROFESYONEL OLARAK KARAGÖZ HACİVAT GÖSTERİSİ İÇİN BİZLERİ ARAYINIZ.

( TİYATRO KÖKENLİ ÇALIŞANLARIMIZLA BU HİZMETİ PROFESYONEL OLARAK VERMEKTEYİZ )

MASA SANDALYE KİRALAMA HİZMETİ

İSTERSENİZ DİKTÖRGEN MASALAR DİLERSENİZ YUVARLAK MASALAR

BANKET MASALARI 6 KİŞİLİKTİR , YUVARLAK MASALAR 10 KİŞİLİKTİR.

SANDALYE RENKLERİ ( GÜMÜŞ,BEYAZ,ALTIN,SİYAH)

SEMAZEN GÖSTERİSİ

PROFESYONEL HİZMET

RAMAZAN MÜZİKLERİ

TASAVVUF MÜZİKLERİ

KUKLA GÖSTERİLERİ

RAMAZAN AYI’NA ÖZEL KUKLA GÖSTERİLERİ.

CATERİNG HİZMETİ

RAMAZAN YEMEKLERİ

Ramazan Organizasyonu konusunda çok fazla hizmet kolu yer almaktadır ve bu hizmetlerden neredeyse hepsini bünyemizde barındırmaktayız. Sahne Kurulumu , Masa Sandalye Temini , Ramazan Sahne Etkinlikleri , Karagöz Hacivat Gösterisi , Tiyatro Gösterileri , Ramazan Şerbeti , Pamuk Şeker , Popcorn Mısır ,Kahve Dagıtımı , Aşuk ile Maşuk , Nasrettin Hoca , Tasavvuf Müzikleri , Semazen Gösterisi. Ramazan Etkinlikleri düzenleyerek sevdiklerinizi bir araya getirebilir onlarla birlikte nostaljik bir akşam geçirebilirsiniz. eskilerde yaşanan Ramazan Ayı ‘nın keyfi anlamı ifadesi artık şimdilerde tamamen ortadan kalkmıştır bunun nedenini teknojik gelişim ve zaman degişimi oldugunun hepimiz bilincindeyiz bunu farklı bir yöne çevirmek amaçlı Sizlere hiç unutamayacagınız bir Ramazan geçirtebiliriz.

RAMAZAN ŞERBETÇİSİ

Osmanlı Şerbetçisi ile eskiyi hatırlamaya ve hatırlatmaya ne dersiniz? eskiden kiyilen kıyafetlerle organizasyon alanına gelmekte ve istediginiz adette dagıtım yapmaktayız.

RAMAZAN DAVULCUSU

Ramazan Ayı’nı nostaljik bir şekilde sizlere farklı bir ambiyans ile yaşatmaya geliyoruz. Avm Ramazan Organizasyonu , Bahçede Ramazan Organizasyonu , Sokakta Ramazan Organizasyonu , Şirket Ramazan Organizasyonu.

AŞUK İLE MAŞUK GÖSTERİSİ

Ramazan Ayı’na özel olarak Aşuk ile Maşuk dans gösterisi yapmaktayız. Ramazanın eski ambiyansını sizlere eksiksiz olarak yaşatacagımıza emin olabilirsiniz.

Ramazan Organizasyonu denildiginde sadece yemek düşünmeyiniz. firma olarak bu güzel mübarek ayın güzelligini sizlere eskiden oldugu gibi nostaljik bir biçimde yaşatmaktayız. Sahne Showları görsel şlenler , akılınıza gelebilecek her konuda sizlere en profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz. Ramazan Sokak Satıcıları bu işin ana damarıdır eskilerden de bildigimiz gibi Soka Şerbetcisi Şeker Çubukları ve aynı zamanda Boza ‘ Ramazan Organizayonu için olmazsa olmazlar arasındadır. Karagöz Hacivat Gösterisi ise bu işin en eglenceli kısmıdır istediginiz mekana gelip profesyonel kadromuzla sizlere bir eski resital yaşatabiliriz.

KARAGÖZ HACİVAT GÖSTERİSİ ‘ eski zamanlarda Karagöz Hacivat Gösterisi özellikle her Ramazan Ayı için icraa edilmekteydi. Sizlere bu gösteri ile eskiyi hatırlatmaya geliyoruz özellikle yeni kuşak çocuklarımız bu tarz karakterleri bilmemektedirler onlara eskiyi anlatmak eskiyi yaşatmak adına Hacivat Karagöz Gösterisi yapmaktayız.

MASA SANDALYE KİRALAMA ‘ bu tarz organizasyonlarda özellikle Masa Sandalye Kiralaması çok fazla ragbet görmektedir. Nişan Market olarak kendi bünyemizde olan ürünlerle sizlere bu hizmeti verebilmekteyiz. Bahçe’nizde yada Kapalı ortamlarda vereceginiz Ramazan Organizasyonu davetlerinizde bizlerden sorunsuz bir şekilde destek alabilirsiniz. Ramazan Ayı için farklı bir ambiyans yaratmak ilk önemli görevimizdir bizlerden hizmet almak sizlere her anlamda yardımcı olacaktır , Nişan Market olarak bünyemizde çok sayıda Ramazan Organizasyonu dekorları bulunmaktadır Ramazan Evleri ve Ramazan Çadırları bunlardan bazılarıdır. Kiralık Masa Sandalye yanında bizlerden bu dekorlarında talebinde bulunabilirsiniz. Kiralık Masa Sandalye veren çogu şirkete eski kullanılmış yıpranmış Organizasyon Malzemeleri bulunmaktadır bunun nedeni ise şu anda malzeme fiyatlarının fiyatları çok fazla artmış durumdadır. firma olarak üretici statüsünde olmamız kendi malzemelerimizle ve yeni ürünlerle sizlere hizmet vermemizi saglamaktadır. Ramazan Organizasyonu için bizlerden her türlü destegi alabilirsiniz.

SIFIR VE SIFIRA YAKIN MASA SANDALYE KİRALAMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ. ORGANİZASYONLARINIZA FARKLI BİR HAVA AMBİYANS KATMAYA NE DERSİNİZ ?

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim Buyrun