DÜGÜN ORGANİZASYONU MALZEMELERİ

GÜVENLİ TİCARETİN TEK ADRESİ , WHATSAAP HATTIMIZDAN DETAYLI BİLGİ İSTEYİNİZ.

ÜRÜNLER GÖRDÜGÜNÜZ ŞEKİLDE SİZLERE ULAŞTIRILMAKTADIR , WHATSAPP İKONUNA TIKLAYARAK PDF FİYAT LİSTEMİZİ İSTEYİNİZ.

TÜM AVRUPA VE TÜRKİYE’YE ÜRÜN GÖNDERİMİ YAPMAKTAYIZ , SÖZLEŞMELİ YASAL SATIŞLARLA SİZLERE 1.Cİ SINIF MALZEME GÖNDERİMİ YAPMAKTAYIZ.

Dügün Organizasyonu Malzemeleri ile ilgili Nişan Market olarak sizlere A’dan Z ye tüm malzemelerin üretimlerini kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Organizasyon Malzemeleri alımlarınızda bizleri tercih etmeniz sizlere kaliteli malzemeler kazandırarak iş potansiyelinizi arttırmaya yetecektir. tüm Türkiye ve Avrupa’ya ürün gönderimi yapmaktayız ürünleri kapınıza kadar teslim etmekteyiz.

KOD 70 – 10 KİŞİLİK YUVARLAK MASA BEYAZ RENK

DİLEDİGİNİZ ADETTE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ , ÜRÜNLERİMİZ 1.Cİ SINIF HAM MADDE KULLANILARAK ÜRETİLMEKTEDİR. PİYASADA YER ALAN ÇÖP ÜRÜNLERLE KARIŞTIRMAYINIZ 1 SENE FİRMA GARANTİLİDİR ÇATLAMA KABARMA YAPMAZ.

KOD 71 – 10 KİŞİLİK YUVARLAK MASA KAHVE RENK DESENLİ

DİLEDİGİNİZ ADETTE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ , ÜRÜNLERİMİZ 1.Cİ SINIF HAM MADDE KULLANILARAK ÜRETİLMEKTEDİR. PİYASADA YER ALAN ÇÖP ÜRÜNLERLE KARIŞTIRMAYINIZ 1 SENE FİRMA GARANTİLİDİR ÇATLAMA KABARMA YAPMAZ.

KOD 72 – MASA TAŞIMA ARABASI ( STOK TUTULAN ÜRÜNDÜR , WHATSAPP HATTIMIZDAN STOK SORUP HEMEN SİPARİŞ GEÇEBİLİRSİNİZ )

KOD 73 – U MODEL CAMLI MASA ( 2 PARÇA BİRLEŞTİRİLEBİLİR MODEL )

LUKENS AYAKLI , LÜKS MODEL

KOD 74 – SONSUZLUK MASASI ( 2 PARÇADAN OLUŞMAKTADIR )

LUKENS AYAKLI SONSUZLUK MASASI

KOD 75 – 1 ADET ÇİÇEKLİ TAG , 6 ADET ÇİÇEKLİ YAN SÜTUNLAR. KULLANDIGIMIZ ÇİÇEKLER 1.Cİ KALİTEDEDİR PİYASADA ÇİN’DEN GETİRİLEN ÜRÜNLERLE KARIŞTIRMAYINIZ. FİRMA GARANTİSİ VERMEKTEYİZ.

KOD 76 – 1 ADET GİRİŞ TAGI ÇİÇEKLİ OLARAK , 6 ADET SÜTUN ÇİÇEKLİ OLARAK. ÜRÜNLERİMİZ SİPARİŞE GÖRE ÜRETİLMEKTEDİR , STOK OLMASI DURUMUNDA İLK KARGOYA VERİLEREK GÖNDERİLMEKTEDİR.

KOD 77 – 1 ADET ÇİÇEKLİ SÜTUN TAG , 6 ADET YAN SÜTUNLAR. ÜRÜNLERİMİZ 1.Cİ KALİTEDEDİR PİYASADAKİ BOYA ATMASI YAPAN ÜRÜNLERLE KARIŞTIRMAYINIZ.

KOD 78 – NAPOLYON SANDALYE

( ADET BİLGİSİ VEREREK WHATSAPP HATTIMIZDAN FİYAT ALABİLİRSİNİZ )

BEYAZ , GOLD , GÜMÜŞ , SİYAH

ÜRÜNLERİMİZ 1.Cİ KALİTEDEDİR , PİYASADAKİ KIRILGAN ÜRÜNLERLE KARIŞTIRMAYINIZ.

KOD 79 – BİSTRO MASA – BAR TABURESİ

1.Cİ KALİTEDE OYMALI BİSTRO MASA , TABURE OTURMA KISMI DERİDİR.

KOD 80 – PLASTİK SUPLA ( SERT METERYALDEN İMAL EDİLMİŞTİR , KIRILMA OLMAZ )

GÜMÜŞ VE ALTIN SEÇENEKLER MEVCUTTUR.

KOD 81 – PLASTİK SUPLA ( SERT METERYALDEN ÜRETİLMİŞTİR KIRILMA OLMAZ )

GÜMÜŞ VE ALTIN SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR.

KOD 82YAPAY ÇİÇEKLİ TAG

ÜRÜNLERİMİZ 1.Cİ KALİTEDİR , ALACAGINIZ ÜRÜNLERİN FİRMA GARANTİ BULUNMAKTADIR.

( GÖRSELDEKİ ÇİÇEKLİ TAG GÖRÜLDÜGÜ GİBİ YAPILMAKTADIR )

KOD 83 – YAPAY ÇİÇEKLİ TAG

1.Cİ KALİTEDE DÖKÜLMEZ ÇİÇEK

FİRMA GARANTİLİ

KOD 84 – KADİFE 1.Cİ SINIF MASA ÖRTÜSÜ

ÜRÜNÜMÜZ 10 VE 12 KİŞİLİK MASALAR İÇİN YAPILABİLMEKTEDİR.

KOD 85 –  MASA SKÖRTÜ

ÜRÜNÜMÜZ 10 VE 12 KİŞİLİK MASALAR İÇİN YAPILABİLMEKTEDİR.

KOD 86 – LAKE BAR STANDI 70×140 , BEYAZ BAR TABURELERİ

ÜRÜNLER KENDİ ÜRETİMİMİZDİR , BİZLERDEN DESTEK ALMADAN ORGANİZASYON MALZEME ALIMI YAPMAYINIZ.

KOD 87 – PASTA TAŞIMA ARABASI + YAPAY 5 KATLI DÜGÜN PASTASI. (ÜRÜN DEMİRİ KESİNLİKLE RENK ATMASI YAPMAMAKTADIR. UZUN YILLAR PARLAK BİR ŞEKİLDE KULLANABİLİRSİNİZ)

KOD 88 – MASA ŞAMDANI + ÇİÇEK

ÜRÜNÜMÜZ 1.Cİ KINIF KALİTEDE BOYADA VE ÇİÇEKTEN İMAL EDİLMİŞTİR. ( UZUN YILLAR SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE KULLANABİLİRSİNİZ )

KOD 89 – GAZEBO DEKORU ( ÜRÜN GÖRÜLDÜGÜ GİBİ FULL SET OLARAK GÖNDERİLECEKTİR )ÇİÇEKLER KINA TAHTI VE ARKADAKİ IŞIKLI MIZRAKLAR DAHİLDİR. ÜRÜNÜMÜZÜN KURULUM VİDEOSU TARAFINIZA GÖNDERİLECEKTİR.

KOD 90 – 1 ADET ÇİÇEKLİ TAG , 6 ADET YAN ÇİÇEK YÜRÜME YOLLARI ( KULLANDIGIMIZ ÇİÇEKLERİ VE DEMİRLERİN 1 SENE FİRMA GARANTİSİ BULUNMAKTADIR , ÇİÇEKLER DÖKÜLMEZ ÇİÇEKLERDİR , DEMİRLERİN BOYASI KARARMA VE ATMA YAPMAZ )

KOD 91 – 2 Lİ MELEK KANADI ( KENARLARI ALTIN RENGİ ) GÖRDÜGÜNÜZ ŞEKİLDE HAZIR BİR ŞEKİLDE GÖNDERİM YAPILMAKTADIR.

KOD 92 IŞIKLI PERDE ( ÇİÇEK DAHİL ) 2×2

(ÜRÜNÜ İSTEDİGİNİZ ÖLÇÜDE YAPABİLİRİZ)

MASA MODELLERİ , Organizasyon sektörüne genel olarak bakıldıgında çogunlukla Yuvarlak Masa’lar piyasaya hakim olmaktadır. fakat son 2 senedir müşterilerimizden farklı Dügün Masa Modelleri isteklerinin çogaldıgını gözlemlemekteyiz. Nişan Market olarak kendi bünyemizde yaptıgımız ürettigimiz Toptan Organizasyon Malzemeleri için yep yeni modeller katmaya karar vermiş bulunmaktayız. Sonsuzluk Masası son 4 aydır çok fazla talep almaktadır bu şirketimiz bu model üzerinde üretimlerini artırarak piyasa sürmeye hazırlanmaktadır. Dügün Organizasyonu Malzemeleri konusunda kendimizi her geçen gün geliştirmekte ve sizlerin istekleri dogrultusnda farklı farklı modeller üretmeye başlamış bulunmaktayız.

MASA ŞAMDANI , bir Dügün Salonunun en demir baş malzemeleri arasında yer alan bu ürün ‘ kesinlikle salonunuza farklı bir ambiyans katmaya yetecektir. Dügün Masa Dekorları konusunda piyasada çok şirket yer almaktadır ve internet ortamından baktıgınız özellikle sosyal medya aracılıgıyla her gün yep yeni paylaşımlar yaparak ürünlerini satmaya tanıtmaya çalışmaktadırlar. Nişan Market olarak özellikle ‘ İmalat aşamalarımızı farklı olmak adına piyasanın tam tersi yönünde yani olmayan malzemelerin üretimlerini yaparak ve yapmaya gayret göstererek üretimler yapmaktayız. Organizasyon Malzemeleri alımlarınızda sizlerden gelen taleplerede yani özel siparişlerede yer verebilmekteyiz mesela çogu müşterimiz özellikle Pinterest uygulamasından farklı ürünleri bularak bizlere göndermektedir ve bu ürünleri yapabilirmisiniz diye sormaktadır. ilk başta ve her zaman da söyledigimiz gibi illaki sitemizdeki modellerden seçmek zorunda kesinlikle degilsinizdir bizlere istediginiz modelleri tasarımları atarak fiyat alabilirsiniz. Toptan Organizasyon Malzemeleri konusunda üretemedigimiz hiç bir ürün bulunmamaktadır bizleri tercih etmeniz sizlere her konuda fayda saglayacaktır. Dügün Organizasyonu Malzemeleri için özellikle Masa Şamdanı konusunda çok sayıda modelimiz mevcuttur fakat netten buldugunuz modelleri gönderip bizlerden üretim süresi ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

KIR DÜGÜNÜ MEKANLARINA MALZEME TEDARİGİ YAPMAKTAYIZ ( MASA , SANDALYE , ÖRTÜ , SANDALYE BAGLAMA , ŞEMSİYE , ÇADIR , DIŞ MEKAN PALMİYE SOBALARI )

YUVARLAK MASA ‘ Dügün Salonu Malzemeleri için ilk ana malzeme MASA ‘ dır. Yuvarlak Masa’lar salonlarda mecburen örtülü bir şekilde kullanılmaktadır. Dügün Oranizasyon’larında görsellik ön plandadır bu nedenle Masa’larda kullanılacak Masa Örtüleri’nin modelleri sekronu saglamaktadır. 10 kişilik yada 12 kişilik Masa’lar üretilmektedir mekanınızın ihtiyaçlarına göre bizlerden Toptan Organizasyon Malzemeleri alımı yapabilirsiniz. Nişan Market olarak en kaliteli hammaddelerle imalat yapmaktayız bizlerden alacagınız her ürün için garanti vermekteyiz satışlarımızı sözleşmeli bir şekilde yapmaktayız. Mdf Masa için piyasada çok sayıda üretici yer almaktadır burada önemli nokta kullanılan mdf nin kalitesidir , eger kalitesiz bir ham madde kullanılmış masayı bünyenize katarsanız eger emin olun çok kısa süre sonra Yuvarlak Masa’nın üstünde kabarmalar gerçekleşecek ve en ufak bir darbe sonucunda masada dökülmeler yaşanacaktır. fakat Toptan Organizasyon Malzemeleri için eger iyi bir imalatçıdan bu tarz ürünleri tedarik ederseniz emin olun verdiginiz para boşuna gitmeyecektir. Dügün Organizasyonu Malzemeleri için üretimlerimizde her zaman 1.ci sınıf hammaddeleri kullanmaktayız.

DIŞ MEKAN 5 M2 PROFESYONEL ŞEMSİYE İMALATI ( ŞEMSİYE ÜRETİMLERİMİZİ KENDİ BÜNYEMİZDE GERÇEKLEŞTİRMEKTEYİZ ) ÖN SİPARİŞ ALARAK SÖZLEŞME SONRASI SİPARİŞE GÖRE ÜRETİM YAPMAKTAYIZ.

TOPTAN ALIN KARLI ÇIKIN ‘ organizasyon sektöründe genel hata ‘ malzeme alımlarını az az yapmaktır. eger karlı hesaplı fiyat almak istiyorsanız toplu şekilde alımlar yapmanız sizlere fiyat açısından büyük kolaylıklar saglayacaktır. Dügün Organizasyonu Malzemeleri konusunda ‘ demirbaş ürünlerin fazla oluşu sizleri az malzeme alımı yapmanıza zorlayacaktır fakat söyledigimiz gibi fazla toptan dekorlar almak emin olun karlı olacaktır. Nişan Market firması olarak sözleşemeli satışlar gerçekleştirmekteyiz bu vesile ile güven içinde malzeme alımları yapabilirsiniz. çalışma prensibi olarak hiç bir müşterimizle bir defaya mahsuz çalışma hedefleri yapmamaktayız sürekli çalışmak sürekli güven içinde çalışmak ilk istegimizdir bu nedenle koşulsuz şartsız en iyi hammaddeleri kullanarak sizlere en temiz en kaliteli malzemeleri göndermekteyiz. piyasada bu işi yapan çok sayıda kişi ve şirketler yer almaktadır fakat emin olun çogu ürünlerin boyalarını maliyet ucuz olsun diye kalitesiz kullanmaktadırlar yada gönderdikleri çiçekler Çİn’de üretilen çiçeklerden oluşmaktadır. Organizasyon Malzemeleri alımlarınızda bizleri tercih ediyor olmanız Sizlere her anlamda kolaylıklar saglayacaktır kapınıza kadar teslimat yapıyoruz ve sözleşmeli bir şekilde çalışıyoruz.

ÇİÇEKLİ TAG ‘ bu tarz malzemelerde modelin üstündeki çiçegin önemi çok önemlidir. asker gibi dizilmiş çiçekler emin olun modelde kötü bir görüntüye neden olmaktadır. Nişan Market olarak çiçek bölümümüz uzun yıllar tecrübe kazanmış ve sizlere çok şık çiçekler hazırlayacak profesyonellige ulaşmış durumdadırlar. bizlerden Toptan Organizasyon Malzemeleri alımı yapmanız emin olun sizlere her anlamda farklılık katacaktır. Ürünlerimiz 1.kalite malzemelerden üretilmektedir kullandıgımız boyalar renk atması ve boya atması yapmamaktadır gönül rahatlıgı ile malzeme alımı yapabilirsiniz.

KINA TAHTI MODELLERİ , özellikle bu konu ile ilgili seçiçlerinizde çok fazla dikkat etmeniz gerekmektedir. aldıgınız ürünlerin gerçek anlamda kaliteli ve trend model olması sizlere çok iş getirecektir. Dügün Salonu Dekorasyon Malzemeleri konusunda önceliki olarak her zaman tren modelleri üretmekteyiz ve imalatını gerçekleştirdigimiz bütün malzemelerde en kaliteli hammaddeleri kullanmaktayız. Kına Tahtı Fiyatları genel olarak piyasada modele göre belirlenmektedir alacagınız ucuz ürünlerin ömrü fazla olmayacagı için yakın zamanda yep yeni Organizasyon Malzemeleri almak zorunda kalacaksınızdır bu nedenle özellikle bu tarz ürünlerde çok ucuza buldum diye ürün alımı yapmayınız. Dügün Organizasyonu Malzemeleri ile ilgili sosyal medyada çok fazla imalatçı yer almaktadır fakat bunların arasında çogunlukla kötü hammadde ile imalat yapan üreticiler malesef çogunluktadır. bu nedenle alım yapmadan önce lütfen iyi araştırın ve mutlaka referans isteyerek en az 2 refaransı arayarak bilgi almanızda yarar bulunmaktadır. Dügün Salonları için Kına Tahtı’nın yeri bir başkadır evlilik öncesi adetten olarak her çift kına organizasyonu mutlaka yapmaktadır bu nedenle Dügün mekanlarının sadece Dügüne degil diger Nişan ve Kına gibi organizasyonlar içinde donanımlı olması şart bir durumdur.

AVRUPA’YA ÜRÜN SEVKİYATI ‘ Firma olarak tüm Avrupa ülkelerine kapı teslim gümrük işlemleri dahil olarak ürün gönderimi yapmaktayız. ürettigimiz üürünler 1.ci sınıf kalite olup sözleşmeli olarak yasal satışlar gerçekleştirmekteyiz. Satılık Dügün Organizasyonu Malzemeleri konusunda piyasada özellikle sosyal medyada çok sayıda kişi ve şirketler bulunmaktadır. bu malzeme imalatı çılgınlıgında bu işi gerçekten iyi yapanların yanında çok kötü ham madde kullanarak da yapanların sayısı çok fazla durumdadır. bu sebeble ürün alımları yaparken piyasanın çok çok altına ürün satan kişi yada şirketlerden uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz. peki kalitesiz ürünle kalitele ürünlerin arasındaki farkı nasıl anlayacaksınız ‘ burada emin olun eger bu işi bilmiyorsanız görünüş itibari hiç bir şey anlamayacaksınızdır. eger satıcı firma para bazlı bir şirket ise paranız boşa gidecektir. özellikle boyalar bu işin ana damarıdır kalitesiz kullanılan boyalar kısa sürede renk atması hatta kararma yapacak sizlerde kısa süre sonra yeni malzeme alımı yapmak zorunda kalacaksınızdır. Agaç ürünlerde ise hem kullanılan Agaçın önemi büyüktür hemde üzerine atılan vernik ve boyanın önemi büyüktür işi bilmiyorsanız eger bu tuzaga düşmeniz emin olun kaçınılmaz olacaktır bu sebeble gerçek firmalarla çalışınız çok az ucuz buldum diye malzeme alımı yapmayınız. Toptan Organizasyon Malzemeleri konusunda her anlamda en kaliteli ürünleri imal etmekteyiz şirketimiz 15 seneyi aşkın olarak organizasyon piyasasında yer almaktadır. Almanya Fransa ve Belçika en fazla satış yaptıgımız ülkelerin başında gelmektedir burada çok sayıda Türk vatandaşı bulunmakta ve Organizasyon Malzemeleri için çok fazla talep göndermektedirler. özellikle Dügün Salonu Malzemeleri için aldıgımız talepler kış sonunda fazlalaşmaktadır yaz ayına hazırlık yapmak amaçlı olarak çogu Dügün Salonu sahibi ya malzeme yenilemesi yapmaktadır yada yeni ürünleri bünyelerine katarak müşteri portföylerini artırmaya çalışmakatadırlar.

DÜGÜN SALONU SÜSLEMELERİ ‘ özellikle bu işe yeni başlayanlar için ‘ öncelikle müşteri portföyünüze yani müşterilerinizin seviyelerine göre süsleme malzemeleri almanız sizlerin yararına olacaktır. bu konuya deginmemizin sebebi ‘ çok lüks bir mevkide bulunan Dügün Salonu’nun dekorasyon açısından kusursuz olması gerekmektedir. orta sekment bir bölgede bulunan salonun ise çok üst sekment malzemeler kullanması hem iyi olacagı kadar hemde müşteri portföyünde farklı algılanacaktır. farklı algılanmasından kastımız çok iyi dekor malzemeleri olan salonların çok pahallı olacagı konusunda her zaman bir ön yargı bulunmaktadır bu sebeble bunu göze alarak şık fakat orta seviyede Dügün Organizasyonu Malzemeleri almanız sizlerin yararına olacaktır. 15 senelik tecrübemiz dogrultusunda bu bilgileri yaşadıgımız süreçleri size dogrudan web sitemiz aracılıgıyla aktarmaktayız. Organizasyon Malzemeleri konusunda bulundugunuz bölgeyi baz alarak sizlere Toptan Organizasyon Malzemeleri önerileri yapabilmekteyiz. her müşteri dogal olarak en iyisini isteyecektir fakat iyi oldugunuzu görüp sizleri pahallı zanneden çok sayıda müşteri portföyüde gerçek bir olacaktır. bu sebeble her kesime uygun malzemelerle başlangıç yapmanız ve ilerki oturan zamanlarda her şeyin netleştigi tanıtımın net bir şekilde yapıldıgı zamanlarda bunu istediginiz gibi yapabilirsiniz. Türkiye Organizasyon Malzemeleri konusunda en fazla üreticinin oldugu bölge niteligindedir ve yurtdışı müşterileri euro yada usd bazlı alışlar yaptıgından özellikle ucuz olacagından ülkemize ilgi göstermektedirler.

MALZEME BAKIMI , aldıgınız her malzemeyi her işten sonra kontrol etmeli eger varsa sorunlarını halletmelisiniz. işlerde her zaman aksilikler olagan şeylerdir fakat siz ürünlerin kontrollerini belirli periyotlarla yaparsanız bu sorunlar küçük sorunlar olacak kalacaktır. satışını yaptıgımız her ürünün hammadesini özel olarak en kaliteli olanlardan seçmekteyiz açıkçası tek seferlik bir kazanç için bu işi yapmamaktayız sürekli aynı kişilerle uzun soluklu çalışma hedefindeyiz. Toptan Organizasyon Malzemeleri konusunda en iyisi oldugumuzun bilincindeyiz yaptıgımız tüm satışlarda sözleşme yapmaktayız bu vesile ile tüm haklarınızı yasal olarak korumaya almaktayız. Dügün Organizasyonu Malzemeleri ile ilgili piyasada çok sayıda imalatçı yer almaktadır fakat bunların arasından çok azı bu işi hakkıyla yapmaktadır. ürün aldıgınız yerden mutlaka sözleşme yaparak yani yasal olarak alım yapınız aldıgınız tüm malzemelerin çiziksiz ve eksiksiz geleceginin yazılı olarak teyidini almadan ürün alımı yapmayınız. Organizasyon Malzemeleri satan yerlerde çogunlukla sözleşeme yapılmamaktadır Nişan Market olarak özellikle sözleşme olmadan satış gerçekleştirmemekteyiz.

KALİTEDEN VAZGEÇMEYİN ‘ unutmayınki bir işten verim almak sebat etmek istiyorsanız işinizi kaliteli bir şekilde yapmalısınızdır. para kazandıgınız bir işe yatırım yapmak kadar dogal bir şey yoktur bizlerden alacagınız Dügün Organizasyonu Malzemeleri ile salonunuza farklı bir hava ambiyans katmaya ne dersiniz? ürettigimiz tüm malzemeler 1.ci kalitede hammaddeler kullanılarak üretilmektedir hakketmedigimiz hiç bir kazançı helal kazançtan saymamaktayız. Nişan Market olarak piyasanın aksine her zaman iyi malzemeler imal ediyoruz ve firma garantisiyle birlikte sizlere satışlar yapıyoruz. sosyal medyada son 2 senedir bir üretim furyası imalat çılgınlıgı yaşanmakatadır bu işi bilende paylaşım yapmakta bilmeyende paylaşım reklam yapmatadır. firma olarak sosyal medyadan paylaşım yapmıyoruz çünkü işimizi iyi yaptıgımızın farkındayız bugüne kadar satış yaptıgımız tüm müşterilerimizle uzun müddetli olarak çalışmaktayız. web sitemiz aracıgıyla Toptan Organizasyon Malzemeleri satışlarımız hız kesmeden devam etmektedir Sizlerde en kaliteli ürünleri almak istiyorsanız bizleri arayınız. Eğer bir düğün salonu sahibiyseniz mutlaka salonunuz için en iyi olanı tercih etmelisinizdir Bunun nedeni artık piyasada çok fazla Düğün Salonu yer almaktadır ve bu salonlar iş almak adına çok farklı kampanyalar düzenlemektedirler Tabii bu arada mutlaka Siz de kampanyalar düzenleyeceksinizdir fakat farklı bir alon İnşa ederek yani salon içi süsleme yaparak emin olun piyasanın en önde gelen firmaları arasına girebilirsiniz Bizler de toptan Düğün Salonu malzemeleri için üretimler gerçekleştirmekteyiz masasından tutunda en ufak süsleme malzemelerini kendi bünyemizde üretebilmekteyiz bizleri tercih ediyor olmanız sizleri her konuda ön planda kılmaya Yetecektir.  organizasyon malzemeleri için piyasada bu işi yapan yüzlerce ya da sayısız diyebileceğiniz şirket ya da kişiler bulunmaktadır Bunların arasında gerçekten işini  hakkıyla yaparak iyi hizmetler verenlerin olduğu kadar çok kötü yapanlar da yer almaktadır firmamız özellikle Avrupa’ya çok fazla toptan organizasyon malzemesi gönderimi yapmaktadır ve tüm gönderilerimizde kutumuza kadar günlük Mevzuatı dahil işlemler gerçekleştirmekteyiz.  düğün organizasyonu malzemeleri için A dan Z ye kadar üretimler yapmaktayız Bizleri tercih ediyor olmanız en kaliteli malzemelerle bu işi yapmanızı olanak sağlayacaktır.

NEDEN BİZ ‘ Nişan Market olarak piyasada faliyet gösteren ilk yasal şirketiz ve tüm ürünleri kendi bünyemizde üretebilmekteyiz. Toptan Organizasyon Malzemeleri konusu ucu çok açık bir durumdur yani ürün çeşidinin fazla olaması nedeniyle her şirket bu tarz malzemeleri ful olarak kendi bünyesinde üretmeyecektir yani dışarıdan alıp sizlere kendi üretiyormuş gibi gösterecektir. bizler %95 oranında her ürünü kendi bünyemizde üremekteyiz bu özelligimiz sayesinde hem Türkiye hemde Avrupa’ya kesintisiz olarak malzeme gönderimi yapabilmekteyiz. Dügün Organizasyonu Malzemeleri de ‘ ürün çeşitliligin çok fazla oldugu bir bölümdür bu nedenle parça parça oradan buradan malzeme toplamanız zor bir durum olacaktır. bizleri tercih ediyor olmanız sizlere her açıdan çok fazla yararlı olacaktır terk yerden Organizasyon Malzemeleri alımı yapmanız sizlere hem fiyat konusunda ayrıcalık saglayacaktır hemde nakliye kostundan tasarruf ederek maliyetinizi düşürmeye yarayacaktır. Almanya Dügün Malzemleri konusunda en fazla malzeme gönderdigimiz ülke konumundadır firma olarak çok yakın bir zamanda Almanya’da bir atölye kurmayı hedeflemkteyiz bunu size web sitemiz aracılıgıyla bildirecegiz.

Düğünler, hayatımızın en özel günlerinden biridir. Bu özel günün unutulmaz olması için birçok detayın düşünülmesi gerekmektedir. Düğün dekorasyonu ise bu detaylar arasında en önemli unsurlardan biridir. Bir düğünün ambiyansını oluşturan dekorasyon malzemeleri, organizasyonunun başarısında büyük rol oynar. Bu nedenle, toptan organizasyon malzemeleri ve toptan düğün organizasyonu malzemeleri tercih edilmelidir.
Toptan organizasyon malzemeleri, düğün organizasyonlarında kullanılan çeşitli dekoratif malzemeleri kapsar. Bu malzemeler genellikle süsleme, hava dekorasyonu, masa düzenlemesi gibi alanlarda kullanılır. Örneğin, masa düzenlemesi için kullanılan masa örtüleri, sandalye süslemeleri, çizgili veya pötikare desenli masa takımları, organizasyona uygun bir ambiyansı yaratmanın en önemli unsurlarıdır. Bu malzemeleri toptan alarak hem uygun fiyatlarla satın alma imkanı elde edebilir hem de düğün organizasyonunda ihtiyaç duyulan sayıda malzemeyi temin edebilirsiniz.
Toptan düğün organizasyonu malzemeleri ise organizasyonun diğer aşamalarında kullanılan malzemeleri kapsar. Örneğin, düğün mekanının dekorasyonu için çeşitli aksesuarlara ihtiyaç duyulur. Bu aksesuarlar arasında masa süslemeleri, tül perdeler, çiçekler, sandalye süslemeleri, masa işaretçileri, ışıklandırma malzemeleri gibi birçok detay bulunur. Bu malzemeleri toptan olarak temin etmek, düğün organizasyonu için gerekli olan bütçeyi daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Dügün Salonu Organizasyon Malzemleri için kapı kapı gezmeden tek bir yerden alım yapamanız sizlere çok fayda saglayacaktır. Toptan Organizasyon Malzemeleri alımlarınızda Nişan Market olarak sizlere en kaliteli ürünleri en cazip fiyatlarla sunmaktayız. piyasada bu işi yapan çok sayıda şirket ve merdiven altı diye tabir ettigimiz üretici kişler yer almaktadır. burada önemli nokta en kaliteli malzemeleri bünyenize katmanız olacaktır. özellikle görselligin ön planda oldugu bu işte başarılı olmak istiyorsanız eger en iyi Dügün Organizasyonu Malzemeleri ile yola çıkmanız gerekmektedir.

NİŞAN ORGANİZASYONU MALZEMELERİ , Dügün salonlarında bildiginiz gibi sadece Dügün Organizasyonu gerçekleşmemektedir. Nişan Organizasyonu’da bu işin en keyifli yanlarındandır her salon bünyesinde özellikle Nişan Masası Konseptleri’ne mutlaka yer vermelidir. Nişan Market olarak Organizasyon Malzemeleri için bünyemizde tüm ürünleri barındırmakta ve üretebilmekteyiz. Toptan Nişan Malzemeleri içinde bizlerden destek ve fikir alabilirsiniz Evde Nişan son yılarda çok fazla tercih sebebidir fakat bu konuda Dügün Salon’larıda çok cazip teklifler hazırlayarak sektörü ev ortamından kendilerine yani salonlara çekmeye çalışmaktadırlar. Nişan Malzemeleri için sizlere çok şık konseptler üretmekteyiz. son zamanlarda en fazla tutulan modeller arasında Hazeren Nişan Konsepti gelmektedir özellikle Dügün Salon’ları bu modele çok fazla ragbet göstermektedir. unutmayın ki alacagınız konseptler yada malzemeler ne kadar kaliteli olurlar sa o kadar fazla kullanım süreniz olacaktır yani piyasada çok ucuza bulacagınız ürünleri almamanızı tavsiye etmekteyiz. Nişan Market olarak her zaman farklı ve kaliteli ürünlerin üretimlerini gerçekleştirmekteyiz uzaktan gelecek müşterilerimiz gönül rahatlıgı ile gelebilirler.

GAZEBO ‘ Dügün Salonu Malzemeleri için farklı gruplar kullanılmaktadır. bir salonda Nişan Organizasyonu , Kına Organizasyonu , Sünnet Dügünü Organizasyon’larınıda göz önünde bulundurarak bu ürün gruplarınıda bünyenizde bulundurmanız iş almak açısından faydalı olacaktır. Gazebo Dekoru’da bunların en önemlileri içerisinde yer bulmaktadır özellikle Dügün Organizasyon ve Kına Organizasyon2ları için tercih edilen bu dekor son zamanlarda ufak tefek donuşlarla birlikte tüm organizasyon gruplarında kullanılabilmektedir. Kına Organizasyonu oldugunda Kırmızı renk kumaşla kullanabilir yada Dügün Oorganizasyonu için beyaz renkle kullanabilirsiniz. yani renklerle birlikte istediginiz organizasyona göre kullanım özelligini çok rahat bir şekilde kendiniz karar verebilirsiniz. Gazebo İmalatı konusunda üretici bir firma olarak istediginiz Gazebo Modelleri’ni bzilere iletebilir ve fiyat alabilirsiniz. Toptan Dügün Salonu Malzemeleri için bizlerden destek almadan alım yapmamanızı önermekteyiz.

TEDARİK ZİNCİRİ ‘ şirketimiz kendi ürettigi malzemelerin satışlarını neredeyse tüm Avrupa’ya göndermektedir. bu ürünlerin devamının gelebilmesi için her zaman kapasitemizi artırmaya yönelik atılımlar yapmaktayız. bu işe ilk başladıgımızda sadece Masa ve Sandalye üretimi yapmaktaydık fakat şimdilerde zinciri daha genişleterek neredeyse tüm ürünlerin üretimlerini gerçekleştirmekteyiz. Toptan Organizasyon Malzemeleri için kapı kapı dolaşarak malzeme aramanızı ortadan tamamen kaldırmış bulunmaktayız bünyemizde her ürünün kalıbı yer almaktadır. Dügün Organizasyonu Malzemeleri için bizlerden destek almadan karar vermeyiniz. Avrupa’da Organizasyon Malzemeleri konusunda çok az şirket bulunmaktadır bunların en büyügü farbrikasyon ürünlerle tanınan Çin ülkesidir fakat buradan alacagınız ürünlere çok fazla navlun ödeyeceginizden dolayı bu cazip bir fikir kesinlikle degildir. Türkiye Dügün Salonu Malzemeleri için çok sayıda üreticiye ev sahipligi yapmaktadır ve bu şirketlerin çogu Avrupa’ya ürün gönderimi yapabilmektedir burada öenmli nokta ‘ hangi şirketin en iyi malzemeleri üretip sizlere uygun fiyatla satış yapacagıdır.

DÜGÜN SALONU KUMAŞ KAPLAMA ‘ çogu Dügün Salonu görünüm itibari ile müşterileri cezb edebilecek tarzda planlanmamıştır. Nişan Market olarak salonlarınızın iç mekanının tavan kısmını komple kumaş ile kaplayabiliyoruz yapacagımız bu uygulama ile müşterileriniz mekanınıza daha fazla ilgi gösterecektir. bu işlem mekanınızın büyüklügünü M2 oranına göre fiyatlandırılmamaktadır mekanınızın ölçülerini bizlere ileterek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Dügün Organizasyonu Malzemeleri satışlarımızda sizlere bu tarz uygulama hizmetleride verebilen tek firma özelligindeyiz bizlerden destek almanız sizlere her alanda fayda saglayacaktır. Organizasyon Malzemeleri’miz içinde kumaş bölümümüz de yer almaktadır yapacagımız uygulamayı dilerseniz photosop sistemiyle önceden sizlere göstererek begenilerinize sunabiliriz ve tamam dediginiz anda işe başlayabiliriz. Kumaş bir Dügün Salonu için çok önemlidir özellikle mekanın giriş kısmının güzel görünmesi en önemlisidir iyi bir giriş bölümü iş almanıza katkı saglayacaktır.

TAVAN KUMAŞ KAPLAMASI

KALİTELİ İŞÇİLİK YANMAZ KUMAŞ İLE UYGULAMA YAPMAKTAYIZ. KULLANDIGIMIZ KUMAŞIN YANMAZ BELGESİ BULUNMAKTADIR.

FİRMA OLARAK SÖZLEŞEMELİ BELGELİ ŞEKİLDE TAVAN KUMAŞ SÜSLEME YAPMAKTAYIZ.

UCUZ ÜRÜN ALIMI SONUÇLARI ‘ herkes dogal olarak çok ucuz ürün bulmayı hedeflemektedir. Toptan Organizasyon Malzemeleri konusunda piyasada çok sayıda şirket yer almaktadır bu şirketler arasında gerçekten kaliteli işler yapan şirketlerin arasında çok kalitesiz işçilikle ürün üretimi yapan kişi ve şirketlerde yer almaktadır. burada önemli nokta hangi ürünü nereden kaliteli ve uygun fiyata alacagınızdır şirket olarak bünyemizde her zaman 1.ci sınıf Toptan Organizasyon Malzemeleri üretimleri yapmaktayız. agırlıklı olarak Avrupa’ya satışlar gerçekleştirmekteyiz yaptıgımız ürünler firma garantisi altındadır. Dügün Salonu Organizasyon Malzemeleri için İstoç çok öncelikli konumdadır , firmamızın 3 adet deposu ve 2 adet üretim atölyesi bulunmaktadır. İstanbul Toptan Dügün Salonu Malzemeleri açısından en fazla üretici şirketin bulundugu konumlar arasında 1.ci sırada yer almaktadır. imalathanelerin büyük olması nedeniye artık İstoç bölgesi bu tarz çoklu üretimler için çok küçük bir bölge olarak kalmış durumdadır bu nedenle çogu şirketin bu bölgeden daha geniş bölgelere geçtigini görmekteyiz. Nişan Market olarak şirketimizi daha ileri götürmek amaçlı olarak bizlerde 2024 senesi içinde yerimizi büyütmek amaçlı olarak daha geniş bir bölgeye geçmeye karar vermiş bulunmaktayız. Dügün Masa Dekorasyonları ile üretime başlayan şirketimiz her geçen gün farklı ürün üretimleri gerçekleştirerek dahada büyümüş ve bünyesinde Masa , Sandalye , Bar Masası gibi ürünleride üretebilmektedir.

DÜGÜN ORGANİZASYONU ‘ iyi bir organizasyon planlamacısı her zaman en iyisini önceden görmelidir. Toptan Organizasyon Malzemeleri konusunda da her zaman sizler için en iyi modellleri planlamakta ve yapmaktayız. Sizler ürün alımlarınız da kesinlikle iyi araştırma yaparak karar veriniz piyasada bu tarz işleri yapan çok sayıda imalatçı yer almaktadır pazarın geniş olması sizleri hatalara sürükleyebilecektir. Nişan Market olarak her zaman en iyi kalitedeki ürünlerin üretimlerini gerçekleştirmekteyiz yapacagınız tüm alışverişlerde yasal sözleşme yapmaktayız. Dügün Organizasyonu Malzemeleri için bizlerden destek almanız sizlere her konuda yardımcı olacaktır ürünlerimiz 1.ci sınıf hammaddelerden üretilmektedir. Dügün Masa Süsleme Malzemeleri için özellikle piyasanın her zaman öncülerinden olmuş bir firmayız 15 senelik tecrübemiz ile sizler adına her zaman en iyisini üretmekteyiz. Toptan Dügün Salonu Malzemeleri fiyat açısından piyasada farklılıklar gösterebilmektedir bunun tek nedeni kalite farklılıklarından kaynaklanmaktadır. Ucuz Organizasyon Malzemeleri ile ilgili şu anda piyasada büyük bir balon yer almaktadır bu balon sizlere en kalitesiz malzemelerle hizmet verenlerden yada verebilecekler tarafından şişirilmiştir. Avrupa’ya gönderdigimiz malzemeler için gümrük dahil kapınıza kadar teslimat yapmaktayız çogu bizlerle yeni çalışmaya müşterimiz ‘ genel olarak ilk etapta korkarak alış veriş yapmaktadır. fakat ilk sevkiyat sonrasında memnun kalarak sürekli bizlerden Organizasyon Malzemeleri alımlarını gerçekleştirmektedirler. Dügün Salonu Malzemeleri konusunda illaki bizim sayfamızda kodlu olan ürünlere bagımlı kalmak kesinlikle zorunda degilsinizdir kendiniz piyasada bulacagınız ürünlerin resimlerini bizlere atmanız yeterli olacaktır. Nişan Market olarak olarak her türlü ürünün üretimini gerçekleştirmekteyiz bizlerden alım yapmanız sizlere en iyi malzemelerle yola çıkmanızı saglayacaktır.

YAPAY ÇİÇEK SATIŞI , CANLI ÇİÇEKLER KISA SÜRE SONRA HATTA DÜGÜN ESNASINDA BİLE SOLMA YAPABİLMEKTEDİR. YAPAY ÇİÇEK ALIMI İLE İŞLETMENİZİ ÇOK FARKLI BİR HAVAYA SOKABİLİRSİNİZ.

Dügün Organizasyonu Malzemeleri içinde ‘ özellikle Çiçeklerin önemi büyüktür. her dügün müşterisinin bir salon ile anlaşırken ilk bakacagı nokta çiçeklerin durumu olacaktır. firma olarak sizlere en yeni Yapay Çiçekleri getirmekteyiz aldıgımız çiçekler Çin malı olmayıp İtalya menşelidir. özellikle yaz ve kış Dügün’lerine özgü olarak uyumlu renk çiçeklerin satışlarını gerçekleştirmekteyiz. bizlerden alacagınız her ürünün 1 sene firma garantisi yer alamakatadır. piyasada yer alan ürünlerle karıştırmamanızı önemle rica etmekteyiz Organizasyon Malzemeleri alımlarınızda kalitenin tek adresi Nişan Market firmasıdır. Dügün Organizasyon Malzemeleri için özellikle üretim kapasitemizi her geçen sezon dahada fazlalaştırmaktayız ve yaptıgımız tüm üretimlerde özellikle farklılık yaratmak amaçlı olmayanı yapmak yada olanı ufak tefek dokunuşlarla farklı göstermekteyiz. Toptan Organizasyon Malzemeleri için bizleri tercih ediyor olmanız sizlere her alanda fayda saglayacaktır alacagınız malzemelerin özellikle 1 sene firma garantisi bulunmaktadır.

TÜRKİYE ÜRETİCİLER BİRLİGİ ‘ piyasada çok sayıda Organizasyon Malzemeleri üreten şirketler ve kişiler yer almaktadır. son zamanlarda piyasada duymaktayız ki kapora dolandırıcılıgı yapılmaya başlanmış durumdadır. tüm Organizasyon piyasasında iş yapanlara tavsiyemiz ‘ şirket olmayan hiç bir kişiden Toptan Organizasyon Malzemeleri alımı yapmayınız. ( özellikle piyasanın altına ürün veren hiç kimseye para gönderimi yapmayınız ). bu gibi kötü zihniyetli kişiler yüzünden çogu zaman malzeme satmaya zorlanmaktayız dolandırılacagım korkusuyla Türk vatantaşlarımız bile kapora göndermeye çekinmektedirler. bu üzücü duruma çanak tutmamak adına sizlerden ricamız sözleşmeye yapamayan firma ve kişlere kesinlikle kapora göndermeyiniz ( firma kaşesi imzası olamayan hiç kimseden ürün almayınız ). son 2 yıldır Toptan Dügün Organizasyonu Malzemeleri satışında bir yogunluk yaşanmaktadır ve bu yogunluk sebebiyle çokyakın bir süre içinde Türkiye Üreticiler Birligi adı altında bir yasal işverenler birligi dernegi faliyete geçirmiş olacagız bu dernekte üye olanlar piyasanın önde gelenleri olacak ve bu üyelerden çok rahat bir şekilde ürün alımları yapabilirsiniz.

GÜVEN BU İŞİN İLK KURALIDIR ‘ Malzeme alımı yapmak çogu zaman bir işkence drumuna gelmektedir bunun tek nedeni ‘ piyasada çok sayıda bu hizmeti veren üretici bulunmakta ve hemen hemen tüm üreticiler en iyi malzemelerin kendilerinde oldugunu iddaa etmektedir. dogal olarak bu durumda alıcı tarafın kimden malzeme almaya karar verecek olması çok zor bir durum haline gelebilmektedir. Nişan Market olarak kendimizi özellikle Organizasyon Malzemeleri konusunda piyasada en tecrübeliler arasında görmekteyiz yaptıgımız tüm işlerde sattıgımız malzemeler için 1 sene firma garantisi verebilmekteyiz. Sözleşmeli satış yapıyor olmamız nedeniyle verecegimiz güven otomatik olarak 2 katına çıkmakta ve Toptan Organizasyon Malzemeleri konusunda bizleri en ön plana atmaktadır. Dügün Organizasyonu Malzemeleri Üreticileri olarak piyasada her zaman farklılıklar yaratmak amacıyla farklı farklı konseptler modeller ortaya çıkarabilmekteyiz alım yapacagınız tüm malzemeler piyasada yer alan en iyi ham maddeler ile üretilerek sizlere gönderilmektedir. çogu çalıştıgımız yada bizimle çalışmayı düşünen kişiler ‘ ilk olarak şu soruyu sormaktadır . ” neden piyasadan daha pahallı ürünler satmaktasınız. bu soruya cevap olarak ‘ en iyi ham maddeleri kullanıyoruz ve sözleşmeli satışlar yaparak 1 sene ürün garantisi vermekteyiz. piyasada yer alan çöp Organizasyon Malzemeleri ile ürünlerimizi karıştırmayınız. özellikle Dügün Organizasyonu Malzemeleri için malzeme kalitesi en iyisi olmalıdır ‘ ürünleri aldıgınız farzedelim ” ürünler çok kısa süre sonra renk atması yaptı yada aldıgınız çiçeklerde dökülme yaşandı. bu yaşanan durumlarda emin olun hiç bir Toptan Organizasyon Malzemeleri veren şirket bu olayın arkasında durmayacaktır. Firma olarak özellikle her ürünümüze 1 sene şirket garantisi vererek sizlerin alımlarını garanti altına alabilmekteyiz piyasada yer alan çöp ürünlerden alarak paranızı riske atmayınız.

EN İYİ MALZEMELER ‘ piyasada yer alan çogu ürün kalitesiz hammadelerle yapılan ürünlerle doludur. fakat ürünlere dışardan bakılınca ilk etapta kesinlikle kaliteli yada kalitesiz olduklarını anlamayacaksınızdır. kullanıma dayalı olarak kalitesiz ürünlerde renk atması ve bir yere en ufak bir çarpmada kırılmalar çok fazla olacaktır. Organizasyon Malzemeleri konusunda çok fazla tecrübemiz yer aldıgından dolayı bizler bir bakışta bir malzemenin hangi kalitede ham madde kullanılarak yapıldıgını anlayabilmekteyiz. Nişan Market olarak olarak özellikle yogunlukta olarak Avrupa’ya satışlar yapmaktayız bu nedenle bünyemizde hiç bir kalitesiz Dügün Organizasyonu Malzemeleri’ne yer vermemekteyiz. tecrübeli olan imalatçılar her zaman kaliteli ürünler üretip satışlar gerçekleştirmektedir nedeni ise ‘ kalitesiz satış yapılan hiç bir müşteri bir daha malzeme alımı yapmayacaktır. Almanya Dügün Organizasyonu Malzemeleri konusunda en fazla satış yaptıgımız ülkeler arasında 1.ci sırada yer almaktadır. özellikle Toptan Organizasyon Malzemeleri konusunda her geçen gün bünyemize yep yeni malzemeler katmaktayız gelen talepleri karşılamak amaçlı olarak her zaman sizden gelen taleplere yönelik üretimlere yer vermekteyiz. Türkiye Organizasyon Malzemeleri için en fazla üretimin gerçekleştigi ülkeler arasında 2.ci sırada yer almaktadır 1.ci sırada Çin gelmektedir fakat bu ülkede üretilen ürünler genel olarak fabrikasyon ürünlerden oluştugu için ve Navlun ücretleri çok fazla tutacagından Türkiye en fazla alım yapılan ülkelerin başında gelmektedir.

MASA DEKORASYONU ‘ bir dügün ilk önemli noktası kapı girişidir ve sonra ise dogal olarak Masa Süslemeleridir. eger iyi bir isim yapmak istiyorsanız müşteri potansiyelinizi daha yukarı seviyelere çıkarmak amacındaysanız mutlaka ve mutlaka masa dekorasyonu’nuza çok fazla önem vermek zorundasınızdır. Nişan Market olarak üretimlerini gerçekleştirdigimiz ürünleri özellikle seçmekteyiz Dügün Salonu Malzemeleri konusunda çok fazla tecrübemiz yer almaktadır ve bununla ilgili özellikle en fazla giden tercih edilen malzemelerin üretimlerini gerçekleştirmekteyiz. Organizasyon Malzemeleri satan bütün firmaların ortak özellikleri arasında ‘ 1.ci sırada en iyi malzemeyi en uygun maliyetli olarak üretmek ve müşteriye uygun fiyatlı olarak satmaktır. piyasaya şu an baktıgımızda çok sayıda imalatçı bulunmakta fakat bunların çogu para bazlı üretimler gerçekleştirmektedir yani ucuz ve kalitesiz malzemeleri piyasaya sürerek ikinci bir satışı yapılmayacak bir alanın bir daha almayacagı ürünleri piyasada satmaktadırlar. tavsiyemiz ucuz buldugunuz hiç bir ürünü almayınız unutmayın ki her ürünün piyasada belli bir fiyatı yer almaktadır bu fiyatların altına satış yapan hiç bir Organizasyon Malzemeleri üreticisinden ürün almayınız. Dügün Salonu Malzemeleri için gerçek anlamda çok fazla tecrübemiz yer almaktadır hem malzeme tedarigi hemde Dügün Salonu Süslemeleri için bizlerden destek alabilirsiniz. son zamanlarda Dügün Salonu Kumaş Süslemeleri konunda çok fazla talep almaktayız özellikle Avrupa’dan gelen çok fazla talep bulunmaktadır bu taleplerinize karşılık kumaş bölümümüz sizler adına kapınıza kadar gelip uygulama yapabilmektedir.

YENİLENMEYİ UNUTMAYIN ‘ bu tarz işlerde ana kural özellikle 2 sezonda bir malzeme yenilenmesi yaparak müşteri çekmeyi hedef haline getirmektir. Dügün Organizasyonu Malzemeleri için imalatlarımız her sezonda farklı modellerle deva etmektedir ürettigimiz demir baş ürünlerin dışında nelerin hangi ürünlerin gideceginiz düşünerek yep yeni Organizasyon Malzemeleri üretimleri gerçekleştirmekteyiz. Toptan Organizasyon Malzemeleri imalatlarımızı özellikle kendi bünyemizde yapıyor olmamız nedeniyle sizlere çok uygun fiyatlı ürünler sunabilmekteyiz. piyasada yer alan yani piyasada yer alan ürünlerin piyasanın çok çok altına satan hiç bir üreticiden malzeme alımı yapmayınız emin olun ucuz ürünlerin kalitesi düşük olacaktır. Dügün Salonu Malzemeleri alımlarınızda sizlere ana malzemelerin dışında küçük dekoratif obje üretimleride yapabilmekteyiz özellikle Şamdan İmlatımız 2022 senesinden bu yana her geçen gün büyütülmektedir Avrupa’da özellikle Şamdan satışı yaptıgımız ve sürekli çalıştıgımız müşterilerimiz yer almaktadır. bizlerden ürün alan müşterilerimize özel olarak ellerinde 3 sene boyunca kullandıkları malzemeleri belirli bir bedel karşılıgında geri alıp yeni malzeme gönderimi yapmaktayız. bizlerle çalışmanız sizlere her konuda fazlasıyla yardımcı olacaktır Nişan Market olarak sizlere neredeyse bütün Dügün Organizasyon Dekorları konusunda yardımcı olabilmekteyiz.

MÜŞTERİ ODAKLI OLUN ‘ çogu Dügün Salonu işletmecileri genel olarak kendi istedikleri konseptleri salonlarına yapmaktadırlar. burada önemli olan müşteri odaklı çalışmaktır yapacagınız konseptin müşteri çekme potansiyeli mutlaka düşünülmelidir. çevrenizde olan salonlara bakarak feyz alabilir yada onların eksik noktalarından yola çıkarak onları bastırmak adına daha farklı bir Dügün Salonu ortaya çıkarabilirsiniz. sadece bir şeyler yapmak için boşu boşuna para harcamanız mantıksız olacaktır ya bir profesyonel firmadan yardım alın yada iyi araştırmalar sonucunda kendi konseptiniz ortaya çıkarak uygulayın. Toptan Organizasyon Malzemeleri satışlarımızda genel olarak her müşteriye özellikle bu işe yeni başlayanlara bu tarz soruları özellikle sormaktayız ‘ bir profesyonel yardıma ihtiyacınız varmı bu malzemeyi nerede kullanacaksınız gibi sorularla fikir alış verişi yaparak en dogru malzemeyi bünyelerine katmaya çalışmaktayız. özellikle Avrupa’da çok sayıda Dügün Salonu’na malzeme gönderimi yapmaktayız ve sürekli çalıştıgımız müşterilerimiz mevcut durumdadır onlardan görmekteyiz ki özelikle Türk vatandaşlarımızın fazla yaşadıgı bölgelerde çok sayıda Dügün Mekanları bulunmaktadır. bu mekanların arasındaki rekabet piyasayı canlandırmakta ve iş almak adına çogu işletmeci dışarıdan profesyonel bir yardımla işletmelerini baştan aşagıya yeniden restore etmeye çalışmaktadır. Nişan Market olarak özellikle bu konuda çok fazla tecrübemiz yer almaktadır Kumaş Süsleme ve Yapay Çiçek Süsleme bu konuların en önemlileri arasında yer almaktadır. Toptan Dügün Salonu Malzemeleri için bizlerden destek almadan malzeme alımı yapmayınız.

GÜVENDİGİNİZ ÜRETİCİ İLE ÇALIŞIN ‘ size iyi malzeme veren imalatçıdan vazgeçmeyin unutmayınki bu işin en önemli kısmı güvendir. emin olun piyasada güvenli üretici bulabilmeniz 1 elin parmakları kadar az hale gelmiştir. özellikle bu tarz işleri sosyal medaydan yapanlara çok fazla dikkat ediniz referanslar almadan hiçbir firma yada kişiden ürün talep etmeyiniz. Nişan Market Organizasyon Şirketi olarak bütün ürünleri kendi bünyemizde üretebilmekteyiz yani oradan buradan mal toplayarak başkasının ürünlerini satmamaktayız. yani bizlerden alacagınız Dügün Organizasyonu Malzemeleri direkt olarak firmamızın üretimidir bu konuda içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Toptan Organizasyon Malzemeleri için özellikle web sitemiz üzerinden satışlar gerçekleştirmekteyiz. sosyal medyada paylaşım çok fazla yapmamaktayız ‘ bunun tek nedeni kendimizi diger firmalara göre her zaman farklı görmekteyiz illa sosyal medyadan satış yapacagız diye ugraşmamaktayız. Dügün Organizasyonu sektörü özellikle son zamanlarda başlı başına bir sektör durumuna gelmiştir ve dogal olarakta bir çok kişi bu işi bir meslek haline getirerek piyasada bir akım başlatmıştır. Almanya Dügün Salonlarından son zamanlarda çok fazla talepler almaktayız fakat dogal olarak Türkiye piyasasında yer alan dolandırıcılar yüzünden bütün müşteriler çekinerek alışveriş yapmaktadır. firma olarak özellikle kafanızın rahat etmesi açısından sizlere sözleşmeli bir şekilde haklarınızı koruyarak satışlar gerçekleştirmekteyiz. Türkiye Organizasyon Malzemeleri konusunda özellikle 3 senedir kendini çok fazla geliştirmiştir fakat iyi giden bir sektörde çürük elmalarında var olacagı herkes tarafından net olarak bilinmektedir. şirket olarak amacımız bir defa çalıştıgımız bir firma yada kişiyle uzun yıllar karşılıklı güven içinde çalışabilmektir. açıkçası güven kaybetmektense para kaybetmeyi tercih edebilmekteyiz bu sektörde bilmekteyiz ki para bazlı üretim yapan çok kişi yer almaktadır yani piyasaya kalitesiz ürün sürerek ucuza malzeme vererek piyasayı öldürmeye çalışmaktadırlar. unutmayın ki piyasanın çok altına malzeme veren kişilerden aldıgınız ürünleri fazla kullanma şansının olmayacaktır aldıgınız malzemeler bir kaç defa kullandıktan sonra renk atması yapacaktır. Toptan Dügün Salonu Malzemeleri için gerçek anlamda çok kaliteli ürünler üretebilmekteyiz özellikle sadece bizlerin tasarladıgı ürünleri degil sizlerden gelen taleplerede hızlı bir şekilde dönüş yapabilmekteyiz.

AVRUPA DÜGÜN SALONLARI ‘ özellikle Avrupa’da Dügün Salonu Malzemeleri açısından hükümetlerin belirli kuralları yer almaktadır. son yıllarda en çok rastaladıgımız ve duydugumuz ürünlerin arasında Kumaş Süsleme için kullanılan kumaşların yanmaz kumaş olup olmadıgıdır. Dügün Salonları için özellikle bu kural neredeyse tüm Avruapa’da geçerlidir. Nişan Market olarak özel olarak üretim yapılan yanmaz kumaşlarla salonlarınızı süsleme hizmeti vermekteyiz. Organizasyon Malzemeleri için her türlü hizmeti verebilmekteyiz , illaki bizlerin sizlere kod ile sundugumuz ürünlere baglı kalmak zorunda degilsinizdir özel olarak istediginiz tüm ürünlerin üretimlerini yapabilmekteyiz. Toptan Organizasyon Malzemeleri için bizlerden her türlü destegi toptan olarak sipariş geçebilirsiniz. Almanya Organizasyon Malzemeleri konusunda en çok talep aldıgımız ülkelerin başında gelmektedir firma olarak gelen taleplere karşılık olarak çok fazla istenen malzemelerin stoklarını tutarak sizlere daha hızlı gönderim yapabilmekteyiz. İstanbul Toptan Organizasyon Malzemeleri satıcıları konusunda en fazla üreticinin bulundugu bölgeler arasında yer almaktadır İstoç bölgesi özellikle bu iş için en iyi yerler arasında 1.ci sırada yer almaktadır. eskiden bu bölge piyasanın en uygun malzemelerinin üretildigi yerler arasındaydı fakat 2021 yılından bu yana Toptan Organizasyon Dekorları için başka bölgeler 1.ci sırada yer bulmaya başlamışlardır. piyasa dengelerinin bozulmasının nedeni olarak ham maddelere gelen büyük zamların oldugu görülmektedir Nişan Market olarak özellikle sizlere daha uygun malzeme üretebilmek adına her zaman kendi hammaddemizi kendimiz üretebilmek çabasını göstermekteyiz.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim Buyrun