AÇILIŞ ORGANİZASYONU

GÜVENLİ TİCARETİN TEK ADRESİ , WHATSAAP HATTIMIZDAN DETAYLI BİLGİ İSTEYİNİZ.

AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI’NIZA NEŞE RENK İHTİŞAM GETİRMEYE NE DERSİNİZ? BALON SÜSLEME , SES SİSTEMİ , DJ , KARŞILAMA HOSTESLERİ , CATERİNG HİZMETİ , BİSTRO MASA ,SAHNE KURULUMU , SANATÇI TEMİNİ , ŞEMSİYE KİRALAMA HİZMETİ.

PAKET 1 – 1 ADET KARŞILAMA HOSTESİ – 25 METRE BALON – 5 ADET BİSTRO MASA – SES SİTEMİ – AÇILIŞ İÇİN TEPSİ , MAKAS , KURDELA , 25 KİŞİLİK ATIŞTIRMALIK CATERİNG ( SARMA DOLMA , PEYNİRLİ SİGARA BÖREGİ , SINIRSIZ ÇAY , 25 KİŞİLİK KOLA FANTA MEYVE SUYU

Kurumsal Açılış Organizasyonu ‘ bu tarz organizasyonlar için fazlasıyla tecrübemiz bulunmaktadır. firmanızı en iyi şekilde müşterilerinize lanse etmekteyiz. Nişan Market farkı ile Açılış Organizasyon’larınıza talibiz.

PAKET 2 – 1 ADET PALYAÇO – 1 ADET HOSTES , 35 METRE BALON , SES SİSTEMİ , AÇILIŞ İÇİN TEPSİ MASAKA VE KURDELA.

Açılış Organizasyonu konusunda çok fazla tecrübeli bir ekibimiz bulunmaktadır. bizlerden aldıgınız hizmet ile işletmenizi daha iyi farkedilir hale getirerek müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Nişan Market olarak Magaza Açılış Organizasyonları için paketlerimiz bulunmaktadır dilerseniz bu paketlerden yararlanabilir dilersenizde özel olarak kendinize paket yapabilirsiniz. İstanbul Açılış Organizasyonu Firmaları konusunda oldukça bereketlidir fazla şirletin olması yanısıra bu işleri şirket olmadan kişiler de piyasada bulunmakatadır. fiyatların fazlasıyla inişli çıkışlı olmasının tek nedeni ‘ kullanılan malzemelerin kalite farklılıklarından kaynaklanabilmektedir. Market Açılış Organizasyonu ve Magaza Açılış Organizasyonu konusunda çok fazla tecrübemizin olması yanısıra aynı zamanda sizlere kurumsal işlerinizde de çözümler sunabilmekteyiz. Açılış Organizasyonu için bizlerden İstanbul’un her bölgesinden destek alabilirsiniz.

PAKET 3 – 50 METRE BALON , 5 ADET KOKTEYL MASASI , SES SİSTEMİ

MAGAZA AÇILIŞI ‘ iyi bir organizasyon nasıl olmalıdır sorusunun ilk cevabı ‘ işletmeyi tanıtmak ürünlerini öne çekmek , müşteri ile işletme arasında bag kurdurmaktır. firma olarak 15 seneyi aşkın olarak bu sektörde yer almaktayız Açılış Organizasyonu konusunda çok fazla tecrübeye sahibiz ve en iyisi ‘ işletmenizi nasıl iyi tanıtacagımızı iyi biliyoruz. Balon Süsleme bir Açılışın en önemli yanıdır fakat burada önemli nokta şişirilen balonların nasıl dizayn edilecegidir. sıradan bir yerlere balon asmak yani sadece balon olsun diye süsleme yaptırmak emin olun çok kötü bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Nişan Market firması olarak özellikle bu konuda çok fazla hassas davranarak Magaza Açılış Organizasyonu yapmaktayız.

PAKET 4 – 40 METRE BALON , 100 METRE FLAMA BAYRAK , 8 ADET KOKTEYL MASASI , SES SİSTEMİ.

KURUMSAL AÇILIŞ ‘ Balon Süsleme bir Açılış Organizasyonu için en önemliler arasındadır. yapılacak süslemelerde renk uyumunun oluşması işin ilk kuralıdır Nişan Market olarak her zaman en iyi renk uyumunu yakalayarak Açılış Süslemeleri yapmaktayız. Kurumsal Açılış Organizasyon’larına özel olarak sanatçı müzisyen hizmetimiz yer almaktadır. İstanbul Açılış Organizasyonu şirketleri konusunda çok geniş bir alt yapıya sahiptir özellikle sosyal medya aracılıgı ile bu işi yapanların sayısı her geçen gün artış göstermektedir. firmamız 20 seneyi aşkın olarak organizasyon sektöründe hemen hemen her alanda hizmet vermekteyiz.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim Buyrun